Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

A cicánk péntek este kilökte a szunyoghálót és négy emeletet esett, tetőről tetőre aztán a földre. Rögtön szaladtunk le, megtaláltuk úgytünt semmi baja. Mára viszont kihányt mindent, nem akar mozogni csak fekszik. Megnéztük tud járni. Konzultáltunk állatorvossal de csak hétfön tud fogadni minket. Azt mondta a belsővérzést kizárhatjuk mert akkor már nem élne. Azt feltételezi amit mi hogy agyrázkódása van. Semmit nem eszik semmit nem iszik egész nap. Megitattam fecskendővel 5 perc után kihányta az egészet. Mit csináljak hétfőig hogy ne száradjon ki?

(Szlovákban itt a közelünkben nincs sürgősségi állatkórház) nagyon féltem a cicámat kétségbe vagyok esve.



júl. 13. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas. Másik állatorvos sincs aki esetleg fogadna? Még ha nem is sürgősségi, de esetleg másik város és oda vinni?
júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egész Szlovákiában nincs hétvégén állatorvos. Vagy Magyarországon, ha határközeli.
júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
írta, hogy csak a közelben nincsen, gondolom 100 km-t már nem menne a macskával... szánalmas
júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne egy egész fecskendőnyi vizet nyomjál a szájába egyszerre, hanem csak 1-2 millilitert. Amennyi kb. felszívódik a szájának a nyálkahártyáján keresztül és nem a gyomrába jut. Aztán 10 perc múlva - ha nem hányt - ismét. Azt is megpróbálhatod, hogy a mellső lábait kicsit bevizezed. Azt nem szokták szeretni és talán ösztönösen lenyalja.

Helyezd el hűvös helyen, ahol azért nem fázik meg, de nem is veszít a melegtől plusz nedvességet.

Lázmérőtök van otthon?

júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Szegény macska. :v
júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
kétségbe van esve, de az üzemanyagot sajnálja az fix
júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Aki azt írta nem utaznék macskával és hogy sajnálom az üzemanyagot annak üzenem hogy elgyengült cicával nem szeretnék pozsonyig utazni mert lehet csak rosszabbodik az út során és nem kockáztatok. Még egy éves sincs meg.


Akik értelmeset írtak köszönöm megnéztük nincs láza. Tegnap este oda vittük a táljához és már evett is. Nem jött ki belőle. Most is itt van velem még kicsit rosszul néz ki de segített neki a tasakos étel mert abban van folyadék is.


Utógondolat.

Bunkó megjegyzések helyett, segíts. Ha nincs értelmes megszólalásod inkább folysd el.

júl. 14. 07:09
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan gondoltátok, hogy egy akkor amúgy is hányós, beteg cicával autózzon 100 km-t? Istenem...


Kérdező, örülök, hogy jobban van a cica, azért majd kérlek írd meg mit mondott a doki, tényleg minden oké-e :D

júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott a doki, hogy van a cica?

Milyen fajta szúnyoghálód van, hogy ki tudta lökni? Az enyémek imádnak az ablakban lenni, de mostmár félek, hogy bajuk eshet. A legjobbakat.

júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8-9

Sora jól van, voltunk orvosnál megröntgenezte, meghúzta a beleit ezért hányt. Kapott injekciot. Nem volt agyrázkódása hál istennek 💗 teljesen fel fog épülni.

A szunyoghálónk pontosan nemtudom milyen mikor kivettük a lakást 1 éve már ott voltak az ablakon. De olyan hogy négy helyen egy-egy kapocs tartja amit így rákell fordítani a keretre. Párommal lefogjuk cserélni mindenhol hogy ilyen többet ne történjen.

Azt hiszem aznap este kihordtam lábon egy szívrohamot.

júl. 16. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!