Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám a macskámnak ki...

Hogy tudnám a macskámnak ki nyilvánittani hogy én vagyok a falka vezér és szót kell fogadnia?

Figyelt kérdés
próbáltam már felpofozni, orrára koppintani, spriccelni de eddig soha nem jött be tovább csinálja amit nem kéne

júl. 11. 13:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9es! nem szórakozásból van tartva hanem az egerek miatt, sajnos szántóföld mellett lakok és rengeteg az egér
júl. 12. 08:14
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Nekik továbbra sem tudsz úgy parancsolni mint egy kutyának. Amikor jót csinál, simogasd meg, szeretgesd, éreztesd vele hogy most nagyon nagyon ügyes volt.


Amikor rosszat csinál, szóban büntesd meg, szidd le hogy rossz cica, ijeszd meg tapssal hogy ezt tilos. Mivel kinti macska esetében így nyilván most nem opció hogy kirakod az udvarra büntiböl. Persze nem kihajítani csak tényleg kitessékelni.


Ha fog egy egeret, rágcsálót, neked az a célod hogy fogja, és eléd hozza, szeresd meg. Kinti macska nagyon rosszat nem tudom mit csinálhat, pl. Szétkarmolja a terasz bútorait akkor nyilván rátapsolsz, adsz neki alternatív megoldást, pl egy kaparófát és ha azon élezi a karjait akkor megsimogatod hogy ügyes volt.



Ennél többet nem tudsz tenni egy macsekkal.

júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak finoman. Bántani tilos!
júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!