Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a garancia arra, hogy a...

Mi a garancia arra, hogy a befogadott macska nálunk marad?

Figyelt kérdés

Befogadtunk egy kóbor macskát egy hónapja. Szegény beteg és sovány volt. Megsajnáltuk.

Azóta a kertünkben van kis háza, etetjük, itatjuk. Helyrejött szerencsére azóta. Ha meglát minket jön, dörgölőzik, dorombol. Egy ideig nem is mozdult el tőlünk, mostanában látom már megy ki az útra, mászkál ide oda.

Nagyon megszerettük, viszont nem nálunk nőtt fel. Mi a garancia arra, hogy egy nap esetleg nem jön vissza hozzánk?



júl. 3. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor működőképes lehet, de az utcamacskák élethossz tekintetében eléggé kiszámíthatatlanok, van valami vírusos macska betegség is ami gyógyíthatatlan, hirtelen nem jut eszembe a neve, az ellen is érdemes lesz vigyáznotok.
júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mindent megkérdezek az orvostól majd. Remélhetőleg jövőhéten. :)

Köszi a jó tanácsokat mindenkinek. Bármi hasznos egy kezdő állattartónak!

júl. 5. 09:14
 13/13 A kérdező kommentje:

Igaza volt annak a kommentelőnek, aki írta, ő nem az én macskám. Elhamarkodottan örültem, vagy lehet épp bevonzottam azt amiről kérdést írtam ki. Már napok óta nem alszik nálunk, napközben is alig van itt. Ma meg láttam a kettővel arrébb lakó néni eteti.

Úgyhogy úgy érzem ez a "projekt" befejeződött.

Szomorú vagyok, mert nagyon megszerettem ilyen rövid idő alatt, mindig alig vártam, hogy jöjjek haza délután hozzá. Bevásároltam neki a sok macskakaját. Viszont úgy látom nem tud kötődni egy olyan helyhez, ahol nem nőtt fel. A macskakajákat majd elviszem egy menhelyre ha rajtam marad.

Annyi vígasztal, hogy rendbejött nálam mikor beteg és sovány volt. :(

júl. 7. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!