Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utcáról mentett és befogadott...

Utcáról mentett és befogadott macskánál mik a jelei annak, hogy az előző lakhelyén lehettek más cica pajtásai is?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem tudom eldönteni, lehet hogy hiányzik neki a macska társaság? Amikor macskás dolgokat csinálok vele azt mindig nagyon imádja. Az ablakban is nagyon lesi a többi kinti macskákat, amikor megjelennek épp. És amikor macskanyávogást játszottam be neki, akkor is nagyon felkapta a fejét és úgy kereste mintha valami rég elvesztett társát hallaná. Nem is tudom láttam-e már ennyire izgatottnak, mint akkor. Hogyan lehetne ezt kideríteni, mik a jelei? Ha úgy van szerzek neki egy társat, csak ahhoz biztosra kéne mennem.

tegnapelőtt 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

"lehet hogy hiányzik neki a macska társaság"

Ez nem függ attól, hogy az előző helyén mi volt.

tegnapelőtt 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Jajjj... A macska magányos állat, tökéletesen elvan egyedül, nem kell barátokat szerezned neki. NE játsz le neki macskahangokat! Összezavarod, persze, hogy felfigyel rá.
tegnapelőtt 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom a ketteshez. Persze, hogy izgatott lesz a macskahangoktól, félti a területét. Az enyém világ életében egyedüli cica volt, de ha macskás videót nézek, rögtön felkapja a fejét, hegyezi a fülét.
tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
A házimacska nem magányos állat. Ez egy idejemúlt tévhit.
tegnapelőtt 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül örömében teszi. Én is hoztam haza utca macsekot, de az inkább mint kiderült, területvédelem miatt tette. Főleg, ha ivaros. Roppant agresszívvé vált más macska közelében, amikor hámmal sétáltattam, és ő is felkapta a fejét a yt-os vernyogásra.
tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor ha tegyük fel ő egy másik cicával nőtt fel kölyökkorában, akkor az nem hiányzik neki? Mert velem néha pontosan azokat a dolgokat élvezi a leginkább, amit tipikusan két macska szokott együtt csinálni.
tegnapelőtt 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden macska a macskás játékokat szereti 😁


Amúgy nem hiszem, hogy abban az értelemben hiányzik neki, mint nekünk szokott egy más ember. Nekik nem olyan a memóriájuk.

De ha úgy gondolod, és megteheted, akkor hozd el neki a másik cicát. Egy cica nem cica 😄

tegnapelőtt 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!