Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám kiírtani a bolhákat?

Hogy tudnám kiírtani a bolhákat?

Figyelt kérdés

Bolhás lett a cicám. Mikor észrevettem hogy mitől vakarózik ennyit, kapott rá cseppet. Ettől el is múlt, nem látok rajta bolhát, nem is vakarózik már.

Viszont az egész lakás tele van bolhákkal. Főleg a szőnyegek. Folyton másznak fel a lábamon. Ha fehér zoknival végigsétálok a szőnyegen, tele lesz bolhákkal. De a kanapén, ágyon is láttam már.

Naponta porszívózok, többször felmostam már fertőtlenítő szerrel, de nem akarnak elfogyni. Hogy tudnám kiírtani őket?


júl. 3. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, az s-metoprene hatoanyagot nyugodtan hasznalhatod mivel a macska spot on ok nagyreszeben is az van. Azt azert ajanlottam neked, mivel ezzel meg tudod szakitani a bolhak fejlodesi ciklusat. Legegyszerubb amugy a spot on os modszer. S macska osszeszedi maga a bolhakat es pl az s metoprene hatasara a bolha nem tud rendesen atalakulni a larva allapotbol a bab alapotba es szepen megmurdel. Nem fog garantaltan petet rakni mivel el sem eri a felnott kort. Ha szakertot hivsz az is ezzel vagy valami masik hasonlo hatast kifejto vegyszer tarsaval fogja kezelni a hazat. Mivel mas nem igazan van ami hatekony.
júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!