Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok adni tippet, hogy a...

Tudnátok adni tippet, hogy a csudába lehet kiirtani a bolhákat a macskából, meg a lakásból?

Figyelt kérdés

Szerintem már minden létező terméket kipróbáltam a témában. Állatorvos által felírt cseppet, vény nélküli cseppet, nyakörvet, környezet fertőtlenítőt, stb

Minden nap felmosok, állandóan porszívózok. Egy vagyont költöttem már erre, és ezek a bosszantó rohadék dögök még mindig eszik a macskáimat


jún. 18. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Friss nyers diólevel a szobákba ágy alá szekreny mögé van geránium csepp amit csak a hazba cseppents . Hőseg lesz holnap is , spéci samponnal melegvizben macskákat fürdesd meg , töröld szárazra őket a napon legyenek ne a hűvös szobába .
jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta kűzdesz a bolhákkal? Csak mert ne várj 1 hó alatt csodát, 3-4 hónapig elvannak a peték, lárvák a padló réseiben.
jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit még ajánlok: ún. porfésűvel fésüld át a cicát. Mivel ennek nagyon sűrű fogazata van, beleszorul a bolha és össze tudod nyomni.
jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:

Fürdesd meg a cicákat bolhairtó és -riasztó samponnal. Vannak olyan samponok, amik a fürdetés után is fejtik ki a hatásukat.

A vizet eleve utálják a bolhák, már a fürdetésnél potyogni fognak kifelé a cicákból.

Lehet hogy utálják a macsekok a vizet, de az is lehet hogy élvezni fogják a fürdést. Az én macskám csomószor megcsinálta azt, hogy engedtem magamnak vizet a kádba és amíg tele nem lett a kád, tettem-vettem a lakásban. Mire bementem a fürdőbe, a cicám beugrott a kádba és élvezettel fürdőzött. Még a dugót is kihúzta, amikor végzett. :)

https://www.youtube.com/watch?v=2ipgoZoP_MU

jún. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!