Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska elválasztás után emlő...

Macska elválasztás után emlő probléma?

Figyelt kérdés
Penteken es szombaton vittek el 2-2 kiscicát,8 hetesek voltak, anyuka aktivan szoptatott. Ma vettem észre,hogy hatalmasra dagadtak az emlői,nem piros a bőr, enni eszik iszik,dorombol,nem nyavog,nem nyugtalan, de jórészt alszik, teraszon van,éjjel kint van. Van ezzel teendő? Aggódjunk? Leapad majd neki magától?
júl. 1. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leapad magától, de neki is és a kölyköknek is jobb lett volna, ha vársz még néhány hetet. Tudom, a leendő gazdik türelmetlenek, de meg kell magyarázni nekik, hogy mindenkinek így a legjobb.
júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kiscicáknak még 10-12 hetes korukig maradniuk kellett volna az anyjukkal... Ha még aktívan szoptatott, akkor pláne, hiszen ez a probléma most nem lenne, ha hagytad volna, hogy magától leválassza őket.

Remélem a mama ivartalanításra kerül most már.

júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

8 hetesen keszen alltak, 2 hete ettek ittak mindent,szarazat .nedveset. a helyzet az,hogy ejjel bejartak a kornyekbol nyest,roka es ejjel az allando macska uvoltest es harcot hallgattuk. Ezert akartam,h vigyek, mert bent lakik az osszes most, nekem a teraszon nem voltak olyan jo helyen ejjel. Nem vittem be a hazba, mert ossze tojtak mindent az alom korul, belepetek es szethordtak es nem birtam volna bent.

Anya macskat visszuk juliusban mutetre.

júl. 1. 18:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!