Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha muszáj lenne elaltatni a...

Ha muszáj lenne elaltatni a háziállatodat, aki családtagnak számít, és megtehetnétek hogy hazahozzátok eltemetni, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Holnap altatják a cicámat, leukémiás, haza szeretném hozni,van kertünk viszont a szüleim mindennek elmondtak és ócsárolnak hogy hagyjam ott

Épp elég szenvedés ez az egész nem kellett ez még pluszba, hogy minden h.lyének elmondanak egy ilyen dolog miatt.

Nem a kapuba tervezem temetni, a kerítés mellett kb a kert felénél(távolság szempontjából értem) az orgona bokor alá, a virágos kerttől nem messze lenne

Ez szerintük kiakasztó...

Ti mit gondoltok? Nem vagyok képes otthagyni de szarul esik hogy ebből ekkora cirkusz kerekedik



jún. 27. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is eltemettük őket az egyik fa tövébe, de az összes ismerősöm és családtag, ahol volt kutya vagy macska.
jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hazahoztam...eltemettem.

Köszönöm mindenkinek

jún. 28. 10:33
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Két hete temettem a kutyámat.

Orvos altatta el.

Számára is magától értetődő volt, hogy itthon, a ház udvarán temetjük el.


Falun lakom. Nyilván városban körülményesebb.

Arra kell figyelni, hogy más állat ne tudja kiásni.

Mi egyelőre lefedtük deszkákkal. Pár hónapig így marad.

jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy így tettél. A szüleidet pedig nem minősítem.... A kutyánkat is eltemettük a kedvenc fája alá és terméskőből síremléket is építettem rá.
jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Panelba lakom, de a Kincsem volt.

Hamvasztottam. Itt van velem a szobában. Bár két hétig nem bírtam bemenni a szobánkba, mert állandóan sírógörcsöt kaptam. Egy hétig semmit se ettem és 10 perceket aludtam, álmomban is sírtam és felriadtam folyton.

Most is minden este sírok. Hihetetlenül hiányzik. Most már van egy másik menhelyes kutyám, olyasmi, mint ő is volt. Ő is a menhelyről. Sokat segít abban, hogy ne egész nap a sötét szoba sarkában sírjak és egész éjjel ne az erkélyen ülve bámuljam az üres utcákat. Némi vidámságot hoz az életembe és kezd visszatérni az életkedvem és az étvágyam. De attól még mindig rettenetesen hiányzik.

És nem, baromira nem segít az, amikor mondják, hogy ez az élet rendje és lépjek tovább, ne legyek szomorú, el kell engednem, élnem kell az életem. Nélküle nagyon nehéz úgy lenni, mint előtte. Nem is tudok. A lelkem egy darabját magával vitte, ami többé nem lesz velem. 😔💔

júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!