Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha muszáj lenne elaltatni a...

Ha muszáj lenne elaltatni a háziállatodat, aki családtagnak számít, és megtehetnétek hogy hazahozzátok eltemetni, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Holnap altatják a cicámat, leukémiás, haza szeretném hozni,van kertünk viszont a szüleim mindennek elmondtak és ócsárolnak hogy hagyjam ott

Épp elég szenvedés ez az egész nem kellett ez még pluszba, hogy minden h.lyének elmondanak egy ilyen dolog miatt.

Nem a kapuba tervezem temetni, a kerítés mellett kb a kert felénél(távolság szempontjából értem) az orgona bokor alá, a virágos kerttől nem messze lenne

Ez szerintük kiakasztó...

Ti mit gondoltok? Nem vagyok képes otthagyni de szarul esik hogy ebből ekkora cirkusz kerekedik



jún. 27. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
mi eltemettük a cicankat a kertben...anno amikor 16 voltam. masnap a kutyam kiasta es boldogan hozta a reggelizo asztalhoz amikor a teraszon ettünk. elhiheted mekkora böges volt :-D most nevetek rajta de akkor kemeny volt
jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én mélyre ástam, dobozba lesz, meg köveket fogok rátenni....nincs kutyánk
jún. 27. 19:57
 3/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem kijött a doki, otthon altatta el. A sír addigra meg volt ásva.
jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nem értem, miért ekkora tragédia ez a családomnak...mintha minimum élve akarnék megnyúzni valakit vagy ilyesmi
jún. 27. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Az orgonabokor alatt jó lesz..

A szüleidet nem minősítem; anélkül is pocsék nap vár rád holnap.

Vígasztalódást.

jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kertbe temettük el a kutyánkat (ha cica lett volna, akkor is ez lett volna), bár urnában, hamvasztva. De a dobozzal sincs semmi gond.
jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden háziállatunk aki elment a kertben van eltemetve, akár doki altatta el akár nem, el se tudom képzelni, hogy egyszer ne ide temessük. Anyum öccse nem velünk él de volt egy vadászgörénye, mikor el kellett altatni őt is a kertünkbe temettük. Engem azért néznek hülyének, mert a halaimat is oda temetem de én szeretem megadni nekik is a tiszteletet.


A szüleidet én se minősítem, így is elég nehéz lehet neked, ők meg rátesznek mégegy lapáttal... Kitartás, jobb így a cicának, de biztos remek gazdi vagy <3


Mi szoktunk valami erős illatú növényt tenni a sírba (pl mentát) mert nyitott a hátsó kert és a közelben van egy erdő, egyszer nem tettünk és valami kiásta a nyuszimat...


Mégegyszer kitartás, semmi baj azzal, hogy el akarod temetni <3

jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a kertbe temetni. Februárban kellett elaltatni a cicánkat, mi is a kert végébe temettük el. Jó mélyre, nehogy a kutya kiássa, meg tettünk rá nagy köveket is. Most tavasszal ültettem neki oda egy virágot. El nem tudtam képzelni, hogy másképp legyen, az egész életét velünk élte le, úgy éreztem, a minimum, amit megérdemel, hogy velünk marad.

A családoddal van baj, nem veled. Sajnálom, nehéz napod lesz, kitartás!

jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Otthon halt meg az összes kutyám (10, 8, 15 évesen). Vagy természetes halállal,vagy orvos altatta. Mind ott fekszik a mogyoró bokor alatt. Én temettem el mindet, pedig nőként nem volt egyszerű.


Sosem hagynám ott a kedvencemet az állatorvosnál...Mi kihívtuk altatni házhoz amúgy is.

jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? 🙄 Én qva drágán elhamvasztattam és egy szép gyöngyházfényű cica forma urnában tárolom a nappaliban... Na, ehhez mit szólnának a szüleid? Igazi suttyók... Nem elég a lelki bajod, még tetézik is?

Nem lett volna szívem valami állatfeldolgozóba küldetni, hogy trágyaként végezze. Ő az én cicám volt.

jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!