Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyek ki egy betévedt...

Hogyan tegyek ki egy betévedt kismacskát?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap odaszaladt hozzám egy kiscica, pár hetes lehet. Ott hagytam, hazajöttem. Sajnos követett (a talált helytől nem messze lakok).

Bejöttem a kapun, őt kint hagytam, de valahogy bemaszott utánam. Megint kapun kívülre raktam és kiengedtem a kutyát. Eljött az este, a kutya bent szokott aludni. Mire reggel kiengedtem a macska megint itt várt a teraszon.

Nincs velük bajom, nekem is van egy macskám, de épp elég az az egy. Ezen meg van valami bolhanyakörv, szóval valakihez tartozik!

De hogy tegyem ki innen, hogy ne szokjon ide?? Túl messzire nem akarom tenni, mert a családja biztosan itt van a közelben.

A kutyám amúgy érdeklődik, de nem bántja őt.

Mit tegyek, hogy ne döntsön úgy, hogy itt marad?? (Az első is így került hozzám)


jún. 6. 08:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Na lett valami azóta?


7# A jó kutya nem attól lesz kutya, hogy minden kisállatot kinyír vagy elüldöz!

jún. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Gabriella2011 válasza:
100%
Szerintem nyugodj bele, hogy 2 macskád van.
jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még itt van

Ugyanaz a helyzet, csak időközben összebarátkozott a kutyával...

De ma megpróbálunk neki helyet találni, meg körbekérdezni, hátha meglesz a gazdája. Ma jobban lesz időnk.

Köszönöm a válaszokat!

Gabriella2011, a te válaszodon jót nevettem :D lehet azt kéne xD

jún. 7. 09:59
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Vannak páran, akik irigylik a helyzetedet, kérdező. :D Köztük én is, annyi különbséggel, hogy jelenleg nem engedhetek meg magamnak +1 éhes szájat.
jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jelezd állatvédő szervezeteknek, aztán amíg nálad van, addig nálad van, tudjuk, hogy megy ez a macskáknál. Egy kiscica nem eszik nagyon sokat, nem lesz anyagi csőd és remélhetőleg hamar találnak neki gazdát (vagy az eredetit, bár akkor úgyis megint nálad köt ki).
jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%

Elkergeted ha meglátod

Ha látja hogy nem vagy vele kedves akkor egy idő után eltűnik

jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Időközben megoldódott a helyzet, találtam neki új gazdát. Nagyon jó helye van ott, gondoskodnak róla és nagyon szeretik!!
jún. 9. 14:16
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük szépen neked a kiscica nevében is! A megfelelő döntést hoztad :)
jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%

Az a kismacska, aki bárkihez odaszegődhet, hiába van rajta nyakörv, SENKIÉ.


Ennyi a nagy helyzet. Nekünk is voltak cicáink, egyik sem ment udvaron kívül, pláne nem kismacska korában.

jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Gabriella2011 válasza:
Örülök, hogy lett gazdi..a sors furcsa fintora, hogy azóta nekünk 2 macska helyett 4 lett:) én belenyugodtam:)
jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!