Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskának adható DronspotOn...

Kismacskának adható DronspotOn tapasztalatok másnak?

Figyelt kérdés
Nemnakarpm hogy baja legyen befogadott cica kora nem ismert , súlya 546 g most pénteken 465g volt szóval fejlődik úgy találtam szegenykémet. Más is használta már kismacskán ezt a szert? Gyanítom hogy a kora is megvan hozzá mert mikor megtalaltam valószínűleg több napja nem evett nem ivott teljesen csont és bőr volt. A termékkel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek. Direkt a kistestű macskáknak valót rendeltem neki.

jún. 3. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Etesd itasd vitaminozd , itt lesz a 30 cfok forrósag meleg samponos vizben mosd át töröld át hajszáritozd és legyen a napon . Ráer hogy szert kapjon .
jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is előbb tápláld fel. Mi nemrégiben mértünk meg egy 6 hetes kismacskát; 750 grammos volt. Mondjuk ő az anyja mellett volt; még szopott, de már kapott kölyöktápot is.

A nálatok lévő cicát már nem védi az anyatej, és bár a féregmentesítés is fontos, de ebben az esetben inkább várj.

jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben akkor várok vele, azért féregteleníteném, mert egy 8 hónapos kismama vagyok es nem akarok semmit elkapni, 2 így a másik szobacicammal nem tudom szoktatni nehogy megfertőzze.

De nagyon kezes kismacska viselkedesileg. Bolha se volt benne mikor megtalaltam amit csodalok is. Szeme szürkés már nem kék kint van minden tűfogacskája. Játszik eleven rögtön alomtiszta lett. Megpróbálok még egy hetet várni vele akkor. Aztán folytatódik az állandó fertőtlenítés. De foglalkozni meg kell vele hogy jól szocializalodjon. Most hozta meg a futár pont a kajcsit meg q spotont neki. Nem láttam eddig kakijában sem semmit nem is fosik. Általában kolbászt rak, ritkán lágyabb de nem fos. De mivel férjem is dolgozik 3 helyen rám marad h hagyom éhen halni vagy bevallalom a rizikót.... hát remélem jó tett helyébe jót várj... nem tudtam volna ott hagyni mielőtt jönnek a kommentek h felelőtlen vagyok. :(

jún. 3. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvos látta már? Azért nem ártana neki egy alapos kivizsgálás, mèg ha nem is látsz rajta semmi különöset, az ő, a többi cica és a te egészséged érdekében is.
jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltunk vele, nem igazán van rá kapacitás. Én se tudok mászkálni párom meg mégúgyse azért én fogom itthon feregteleníteni. De azt se akarom h baja legyen bár erre azt írták h nem lehet túl adagolni ezért is emelett döntöttem. Csak érdekel hogy más esetleg tapasztalt-e már ezzel a cseppel rosszat?
jún. 3. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz el kene vinni es le kene tesztelni felv,fiv, fipre. Eletveszelybe sodorhatod a sajat macskaidat, ez nagyon fontos!

Te nem kaphatod el, nyugi. De a macskaid igen.

jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!