Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem dorombol a macskám?

Miért nem dorombol a macskám?

Figyelt kérdés

2 éves macskam van eddig mindig ha haza jottem sulibol vagy munkabol mindig vart engem az agyamon mert reggel mindig koltott engem es oda fekudt hozzam, simitottam kettot rajta es mindig dorombol orult nekem de mostanaba mar nem dorolbol azt vettem eszre pedig szerettem nagyon ha dorombol most meg ritkabban van itthon enni ugyanugy eszik meg minden ugyanugy oda jon hozzam de mar nem dorombol azt erzem mar lehet nem szeret annyira pedig ha a mellkasamra tettem akkor is dorombol most is rajtam fekszik es semmi dorombolas nincs

Valakinek van valami otlete mi lehet a baj?



jún. 5. 18:43
 1/10 Páncélos szúnyog ***** válasza:
24%
Nézted mostanában az elemeket, h jók e?
jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem biztos hogy van baj, de a macskákkal macskanyelven lehet kommunikálni. Lassú pislogás pl a "szeretlek, minden faxa" kifejezése. A homlok összeérintés pedig a bizalomé. Érdemes kipróbálni, nálunk bejött.
jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém is ilyen. Csak személyiségbeli dolog szerintem. Semmi baja, életében kb 3x dorombolt, de azt is csak rendkívül halkan, csak onnan tudtam, hogy a nyakánál volt a kezem és éreztem. 6 éves.
jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Hát mert miért ne?
jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám csak akkor dorombol, amikor enni kap.
jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szoktad simogatni?
jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen mindig
jún. 5. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne így legyen, de a mi macskánk akkor nem dorombolt, amikor volt valami betegsége, fájdalma. Még figyeld, hátha lesz változás. Nem történt vele vmi?
jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mostanaba mar dorombol csak rutkan altalaban akkor szokott amikor betakarom es hozza bujok
jún. 16. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha már dorombol. Biztosan aranyos! 🙂
jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!