Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálja a macskám ha...

Miért utálja a macskám ha megsimogatom mikor hozzám bújik?

Figyelt kérdés
Alapjáraton ha én megyek oda hozzá, akkor nyugodtan lehet simogatni, dorombol meg minden. Viszont ha magától idejön, pl a hasamat kezdi dagasztani, vagy az oldalamhoz bújva lefekszik, én pedig megsimogatom, akkor rögtön elfut. De nem értem miért.

2022. júl. 8. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a macskák olyanok, mint az emberek. aháhy macska, annyiféle. az emberek is néha furák, a macskák is. neki ez vmiért nem jön be.
2022. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy nem szereti, ne csináld.

Néha nem akarják hogy piszkáljuk őket. Az enyém is sokszor odabújik éjjel, rámfekszik, rendesen rugdos, dörölőzik... Aztán ha megsimizem úgy felpattan mint akit puskából lőttek ki.

2022. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
A macskák ilyenek, totál autisták, ezt el kell fogadni. 8 éves korom óta macskákkal élek.
2022. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha dagasztani akar, abba belelovalják magukat, régi kölyökmacska emlékek előjönnek, anyjuk se b@sztatta őket közben hiszen ki volt terülve mert szoptatott. Gazdi se, mert ettek. Senki se. Ezért nem szeretik ha ilyenkor hozzájuk érnek. Kizökkenti őket. Miközben éppen transzba akarják dagasztani magukat. Hagyjad.
2022. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!