Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frontin adható macskának?

Frontin adható macskának?

Figyelt kérdés
Bolond a macskám és már idegileg nem bírom.

máj. 29. 17:49
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Mikor megtaláltam max egy hónapos lehetett, alul volt táplálva és volt benne 200 bolha, plusz a bordái is meg voltak repedve. Valószínű bántották, azért retteg az udvartól, hiába megyek ki vele, a nyakamban fekszik végig. Lehet szegényke szorong is, azért ilyen dili. A macskamentát mindenképp kipróbálom, olvastam, hogy stresszoldó spray is van macskák részére.
máj. 29. 20:15
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én most szedem a Frontint, de ez egy nagyon agressziv szer, ha cicának beadod, félek, hogy rámegy. Vannak cica nyugtatók, mindegyiket fel kell iratni, állatdokival. Volt egy tündéri cicmókom, de olyan rossz volt. csak pár hónapot krll kibirni az ivartalanitásig. Mikor nagyobb lesz, benő a feje lágya. Én 15 évig voltam USA-ban cicamentőknél, ott 3 hónapostól ivartalanitanak.A doki, akit emlitesz, gyanus, lehet, hogy nincs is diplomája. Nem csodálkozom, mert Mo-on mostanában sokat hazudnak és csalnak. Ezt vedd suzámitásba! Már Mo-on is vannak állatdokik, akik ivartalanitanak 3 hónapostól, cikk van róla a Háziállat.hu-n. Érdeklódd meg, ki csinálja, aki már dolgozott külföldön.
máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Én szedáltam már le macskát. Muszáj volt... meglepően jól bírta, de a végén én nyertem!
máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23, a kérdés csak figyelemfelkeltés volt, soha nem adnék ilyet a macskámnak, szimplán érdekelt mit lehet vele kezdeni, mert a többi oldalon lévő ilyesmi kérdésre alig van válasz, én meg jobban értek az emberek gyógyszereihez, mint az állatokéhoz.
máj. 29. 20:30
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
22. vagyok. Még annyit, minden kiscica ilyen bolondos, kivétrl nélkül nrm tudod levakarni magadról, harapnak, ugrálnak, aki kiscicát vesz magáhou, birja ki ezt az időt, az embergyerek is csinálja a balhét, a macska gyerek is!!
máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
81%
A macskád nem bolond, hanem ivaros. Már legalább 8-9 hónapos, mire vársz?
máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

24.

Én adtam, nem kis mennyiségben.

máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem volt abban részem, hogy fenyegetve érzi magát egy számára vészes hang miatt és nekem támadott. Hidd el, ennél rosszabb és traumatikusabb nincsen, utána tartasz is tőle és óvatos vagy a saját lakásodban. Minden más kezelhető. Ez is, amit írtam. :)
máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%

SOHA ne adj a macskádnak embernek való gyógyszert! Ez az egyik legelső számú szabály, amit az alap tudnivalóknál is leírnak. Se a dózis, se a hatóanyag nem jó neki, jó eséllyel bármit adnál neki megmérgeznéd vele és maradandó károsodást szenvedne, vagy el is pusztulna.

Vannak cicáknak való nyugtatók, de az megint nem lenne jó döntés, tüneti kezelés. Azt pl utazásnál használják, vagy állatorvosnál. Próbáld inkább megérteni őt, olvassa a macskatartásról, és próbáld nevelni.

máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%
Ja hát így más. Valóban lehet szorongás. Esetleg nézz róla infót a netet, az a baj, macskám nincs így nem tudom mik a szorongás jellemzői. Macskamenta azt hiszem az nyugatja őket. Tudod az a fű amitől olyan, mintha bekábszizna :D
máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!