Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig élhet egy macska...

Meddig élhet egy macska pajzsmirigyrákkal?

Figyelt kérdés

A macskánkon nőtt egy nagy duzanat, kb 2-3 hónap alatt.


Állatorvosi kivizsgálás után sajnos azt mondták az állatkorházban hogy pajzsmirigydaganata van, és már a tüdején is van egy kis folt, ami valószínüleg áttét.


Egyenlőre jól van, eszik, iszik rendesen és jó húsban van


Szegénynek mennyi ideje lehet még hátra?


(Az állatorvos nem akart erről nyilatkozni)



#macska #macska daganat
2023. szept. 20. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kellene megvárni az utolsó stádiumot.

Ugyanezt kellett átélnem 2 évvel ezelőtt, mert az orvos nem volt hajlandó foglalkozni vele, így nem is tudtam, hogy beteg. Már elfekvő állapotban volt, amikor egy másik rendelőben diagnosztizálták az áttétes rákot, és közölték, hogy legfeljebb 3 napja lehet még hátra. Örökké vérző seb marad a szívemen...

Búcsúzz el a cicádtól addig, amíg megteheted, és "engedd el", hogy csak a szép emlékek maradjanak meg róla. NE VÁRD KI A VÉGÉT!

2023. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amig jól ven nem fogjuk kinyírhatni


Én elvittem több orvoshoz is, volt CT-n stb...

Foglalkoztam vele, mit ahogy a kérdésben le is van írva.

Értelmezd a kérédsben leírtakat.

A diagnozis meg van, a macska még jól van.

Amig jól van addig egyrészt nem bántjuk, mert szeretjük, ő is jólérzi magát+ egy jóérzésű állatorvos nem altat el egy még jó eröben lévő macskát.

Majd ha rosszul lesz akkor el lesz altatva.

A kérdésre kéne válaszolni, nem ökörségeket írni...

2023. szept. 24. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a francért kérdezel, ha kíváncsi sem vagy a reális válaszra?!

Leírod a kérdésben, hogy az állatorvos nem akart nyilatkozni arról, hogy mennyi ideje van még hátra, és engem hurrogsz le, mert megpróbálok neked erre az értelmetlen és hülye kérdésedre egy humánus választ írni.

Gondolkozz már egy kicsit!!!

2023. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!