Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi volt a legcukibb macskareak...

Mi volt a legcukibb macskareakció,amit láttál?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 13:55
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem az, amikor az egy éves kandúr cicám megengedte az új kiscicánknak, hogy egyen a kajájából. Leült mellé, és amíg a kicsi evett "brümmögött", folyamatosan beszélt neki :)
2023. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És még azt mondják,a kandúrok nem elfogadók.
2023. szept. 1. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs cicám, soha nem is volt, viszont nagyon szeretem mikor kóbor cicát vagy ismerősét akarom simizni, és ahogy odateszem a kezem a nózijuk elé, egy gyors szaglászás után odadörgölik a fejüket a kezemhez, visítozni tudnék a látványtól, nagyon aranyosak :D
2023. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hazahoztuk az egyik cicámat még kiscicaként - engem már ismert, mert voltunk nála többször látogatóban, de a lakásunk még új volt neki. Alaposan körülnézett az új helyen, aztán elaludt az egyik kosárban, egy jó nagyot aludt. Amikor felébredt, riadtan nézett körül, mint aki nem tudja hol van. És aztán meglátott engem, és hirtelen felderült az arca, felcsillant a szeme, és rohant oda hozzám, mint egy kiskutya, felugrott az ölembe és bújcizott. Olyan aranyos volt.
2023. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Macskáink közül a legelső amely hozzánkkerült volt a legjobban ragaszkodó, és nem szerette az idegeneket. Amikor egy hétre elutaztunk, mások jártak etetni őket, és ő rendszerint elbújt ilyenkor. Amikor hazaértünk, akkor is elbújt, mert nem tudta, hogy mi érkezünk. Szólongattam a nevén, mire óvatosan előjött, gyanakodva nézett rám vagy két másodpercig, majd szószerint öröm ömlött végig az "arcán" és hozzám futott.

Ugyanez a cica kiskorában, ha rajtam fekve dorombolt, néha nyávogott egyet és mancsával megérintette arcomat, mintha megsímogatott volna. Később már nem csinálta.

Egy másik macskánk, ami rendszerint a szekrény tetején aludt, mielőtt aludni tért, gyakran odajött hozzám, orrával megbökte az arcomat, mintha puszival búcsuzna.

2023. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor picicaként először látott havat a drága ❤️

Annyira aranyosan ugrált benne, annyira boldog volt, hogy amikor odamentem hogy megsimogassam, az orrát nekem nyomta jó erősen❤️❤️

2023. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kaptunk egy macskáknak való kis takarót ajándékba. Olyan nagyon puha, bársonyos-bolyhos anyagból volt, majdnem mint valami prém, csak mûszálas. Letettem a macskák közelébe, de nemigen foglalkoztak vele. Én úgy gondoltam, biztos tetszene nekik egy ilyen jó puha takaró, ha kipróbálnák végre. Ezért az egyik macskát, amelyik épp az ölembe ugrott, óvatosan rátettem erre az új takaróra. Na, ahogy a macska lábai hozzáértek a takaróhoz, hirtelen függôlegesen felugrott mind a négy lábával egyszerre, mintha csak visszapattant volna róla. Kilôtt felfelé, aztán elviharzott. Még sose láttam így macskát megugrani, nagyon vicces volt.

Valószinûleg meglepôdött a takaró szokatlan tapintatától, ahogy a mancsa hozzáért. Azt a takarót végül sose kedvelték meg, a gyerekek játéka lett.

2023. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kb. 4 hetes kiscicát vittem haza (mert az anyja nem gondozta), még járni is alig bírt. Egy puhán kibélelt cipősdobozba tettem bele éjszakára az ágyam mellé. (Természetesen 2-3 óránként cumiztattam.) Amikor reggel felébredtem, nem láttam a dobozban, akkor vettem észre, hogy a fejem fölött alszik a párnán. :) Valahogy felmászott az ágyra.
2023. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Sajnos leszokott róla a cicám, de régen amikor etettem reggel és keveselte a kaját, akkor elkezdett az elülső mancsával a konzerv felé integetni. :)

Egy másik cicám, aki már sajnos nem él (nyugodjon békében), minden reggel elkísért a sarokig, amikor mentem suliba, délután pedig elém szaladt és hazakísért.

2023. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9: rip a cicának.

Ebből is látszik hogy sokat számítottál neki❤️

2023. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!