Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utcán találtunk egy kis...

Utcán találtunk egy kis macskát mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Rá nézésre 8 max 10hetes macskát találtam,orvoshoz nem tudtam még vele elmenni,de a jövő hétre tervezem.

Eszik iszik,de nem használja az almot,és éjjel nappal nyávog mintha sírna

Ha felveszem abba hagyja és tök boldog.Viszont nem szeretném fel szoktatni az ágyra.

Ez a folytonos "sírás" a macskánál normális? Mikor hagyja abba mi baja lehet? Esetleg még szoknia kell a helyet?


2023. aug. 12. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Az anyját hiányolja. Nálunk egy-két nap alatt megnyugodott.
2023. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Keresi az anyukáját azért sír sokat, pár nap és megnyugszik.

Minél előbb vidd majd orvoshoz.

2023. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idő amíg megszokja,hogy velünk van és nem az anyjával?
2023. aug. 12. 11:12
 4/13 dezedor válasza:
Egy pár napig többet kell vele foglalkozni,simogatni,az alomra rá kell tenni naponta többször. Minden macska más,de általában nagyon hamar megszokja a környezetet és ti pedig megszeretitek.Azért orvosnak látnia kell minél előbb.
2023. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem akarja használni az almot,hiába bele rakjuk evés ivás után
2023. aug. 12. 13:44
 6/13 A kérdező kommentje:

A macskamenta mire való?

Esetleg ha tennénk a helyére is az álomba jobban bele menne?

2023. aug. 12. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert még kicsi és fogalma sincs mire való az alom.

Meg fogja tanulni de nem egy két nap alatt.

2023. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tedd az alomra, fogd meg az egyik melsőlábát, és végezz vele kaparó mozdulatokat az alomban. Ez segíthet.

Ne rakd bele evés-ivás után, akkor fog odamenni, amikor a szüksége kívánja.

2023. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor kell beletenni az alomba, amikor látod, hogy szaglássza a földet, esetleg kapargatja, és készül leguggolni.
2023. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Salx Narval ***** válasza:
Egy ekkora kismacskánál amelyik keresi az anyját teljesen normális, hogy nyávog. Valószínűleg nincs más baja mint az idegen környezet és az eddig megismert életkörülmények hiánya. Kis törődéssel kb 1 hét amíg teljesen belakja a környezetét és benneteket elfogad. Ebben a korban hamar felejtenek és hamar alkalmazkodnak. A legtöbb kismacskának bőven elég a szobatisztaság eléréséhez az amit teszel, v amit a többiek írtak legyél türelemmel, ettől többet én sem szoktam tenni. Egyenlőre nála a stresszt kell megszüntetni a többi jön magától meglátod. A macskamenta nem nyugtatószer hanem izgató, erre most semmi szüksége, szerintem később sincs de ezt majd eldöntöd.
2023. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!