Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának milyen tápot ajánlan...

Macskának milyen tápot ajánlanátok? Ami nem kerül kilónként egy vagyonba, de elfogadható minőség.

Figyelt kérdés
Nézegettem már, de elég nagy a kínálat. Azért olyat nem vennék, ami kilónként 2x-3x annyi mintha színhússal etetném. Szóval inkább valami középkategóriás érdekelne.
2023. júl. 17. 09:24
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
98%
Én jó ideje Joserát adok, szerintem jó, a macska sem panaszkodik, pedig válogatós.
2023. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Applaws vagy wild freedom prémium, magasabb az ára, de kevés kell belőle, én pl havi 5000-ből kijövök így, jobban mintha a whiskasból zabálna be napi 200 grammot, ami szemét és még drága is.


Ha mindenképp közép kell, akkor smilla alá nem mennék, josera, ilyesmiben gondolkodj.

2023. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Purina One Bifensis viszonylag jó árban van.
2023. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Enyém a Purizon 400grammosat részesíti előnyben.

Nem az olcso kategoria,de jó minőségű ezért kevesebbet eszik belőle.

Egy honapban a nedvessel (Shiba) együtt kb egy 20-as.

Applavs az nem tetszett neki az rendes husos,ha az bejön neki.

Josera az olyan wiskas szintünek néz ki,párnácskák nélkül.


Zoopluson nézz szét.

Kérdés hogy a macskádat akarod védeni vagy a pénztarcád..

2023. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos márkát nem tudok ajánlani, mert drágával etetek. De egy jó tanács, hogy ha spórolni akarsz, akkor inkább egyszer adj ki egy nagyobb összeget. Nézd meg, hogy a kiválasztott tápból van-e nagyobb kiszerelés, és hogy annak mennyi a kilónkénti ára.


A mi tápunkból a nagy zacskó kilója feleannyiba kerül, mint egy kicsi zacskóé, és az 4 hónapig kitart. Hosszú távon jobban kijövök, mintha a kisebb zacskókat vásárolgatnám, feleannyiba kerül az etetés.

2023. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Én azért veszek kis zacskósat inkabb többet mert igy tovább marad friss.A nagyot mindig kibontod aztán olyan szagtalan semmilyen,nem enné meg az enyém.
2023. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#7-nek, #5 vagyok


Van egy nagy fehérjeporos dobozunk (ugye annál is fontos, hogy friss maradjon benne a cucc), azt használom táptartónak :)

Van egy kicsi is, azt szoktam megtölteni a nagyból, és onnan adom neki. Így kevesebbszer van nyitogatva, és friss marad a táp.


Bármilyen jól záró tartály megteszi, én azt ajánlom, hogy legyen egy nagy és egy kicsi.

2023. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd dobozba vagy zárható zacskóba, én is 10kilósat veszek, az 500grammos vagy négyszer ennyibe kerülne +postaköltség, ami a 10kilósnál ingyenes.
2023. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkoztam, hogy a 10 kilós mennyire eltartható? Mert az tényleg rengeteg időre elég lenne, csak ha megromlik az már nagyon nem éri meg. Esetleg olyan hely, ahol ugyanez kapható kilónként is? Ahol lakok ott nincs ilyen, de Debrecen viszonylag közel van, szóval ha ott van ilyen bolt oda be tudok menni.
2023. júl. 17. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, a nagy zacskó 5,4 kiló, gond nélkül el tudom tárolni 4 hónapig (ahogy írtam, két dobozban, hogy minél kevesebbszer érje levegő)

Többet nem mernék otthon raktározni.


Ez mondjuk egy elég "tömör" fajta táp (Orijen) kevesebbet esznek belőle a kutyák és macskák, mint egy átlagos tápból.

(A cicám is, és aktív, fényes szőrű, eleget és jó színűt/állagút piszkol, tehát nem éhezik :D szimplán laktató táp)

2023. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!