Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van akkor ha az általam...

Mi van akkor ha az általam (is) etetett kóbor macska megharap valakit, mert pl megpróbálja megfogni valaki?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakok, és van itt néhány kóbor macska akiket itt több háznál is etetnek.

Többek közt én is etetem őket, jelenleg is itt falatoznak a teraszomon.


Megfogni egyiket sem lehet mert vadak.


Kérdés: Mi történik akkor ha valamelyik megharap valakit? kit vonnak felelősségre?


Vagy mi történik ilyenkor?


2023. jún. 18. 10:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
[link] ez itthonra is igaz
2023. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 Akkor legalább kevesebb seregély lesz ami lezabálja a cseresznyét!..
2023. jún. 18. 11:05
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen senki macskája megharap valakit, az illetőnek kijár a veszettség elleni oltás sorozat.
2023. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
seregélyt na azt pont nem inkább a veréb, rozsdafarkú , rigó , cinege . kóbor macska harapásáért az a felelős aki nem ivartalanította a kandúrt és az anyamacskát
2023. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
a seregély védett állat itthon. A macska lassan kártevő státuszban lesz és szabadon gyérithető.
2023. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Thunderfairy ***** válasza:
9%

Azért etetem őket időnként, hogy járjanak ide egerészni.


Jó buta logika.


Mármint nagyon hülye logika. MIÉRT IS??? Azért mert így nem egerészni mennek oda hanem azért hogy etetve legyenek. Kérdező logikája: Ide járjanak hogy egerészenek. Majd etetem őket hogy jöjenek. Macska logikája: Jé, itt etetve vagyok. Nem kell egerésznek csak idejővők mert ez az ember etet. Érdekel is az egér amikor csak ide kell jönnöm és egy tálkába megtalálni a kaját és megenni. Minnek is vadászak egérre ha itt csak ehhez a tálhoz kell idejönnöm. Egerészen aki akar, majd itt megetetnek. Érdekel is az egér. Sokkal jobb nekem ez hogy csak a tálból kieszem és kész.

2023. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha történik egy olyan eset,ahol a macska (vagy igazából bármilyen más háziállat) megharap egy embert,akkor az állat gazdáját vonják felelősségre. Így hát értelemszerűen,ha nem tied a macska,csupán csak eteted semmiképp nem fognak felelősségre vonni.
2023. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt írják, hogy buta logika: láttatok ti már macskát? A mi macskáink egytől egyig egerésznek, pedig nincs hiányuk a macskaeledelben. Egy volt csak, akit nem érdekelt a vadászás, de abszolút nem ez a jellemző.
2023. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#16 Ja..


Ezért találok lépten nyomon ilyeneket az udvarban. [link]


Biztos a szél fújta ide őket....

2023. jún. 18. 13:29
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os, jó ostoba vagy :D A macska nem feltétlen azért vadászik az egérre, hogy meg is egye, hanem mert zsákmány.


A miénk is egerészett, pedig minden nap volt mit ennie.

2023. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!