Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van kiscicád, szoktad...

Ha van kiscicád, szoktad cucliztatni? Szereti ő ezt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 20:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként pont itt olvastam másik kérdés alatt, hogy valakinek ebből a korból már kinőtt cicája is szerette ha cumiztatták, ez ihlette az én kérdésemet is
2023. máj. 1. 16:04
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az illető nagy hülyeséget csinált, ugyanis sem az emésztésének, sem a fogainak jó ha szopós koron kívül cumizni hagyják a kismacskát.
2023. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy macskank regebben aki valamiért szeretett szopni. Nem korán lett elválasztva és teljesen egészséges normális macska volt de valamiért szerette azt csinálni hogy az ölembe feküdt és a kezemet elkezdte dagasztani és úgy csinált mint aki szopik. Nyilván az alkaromon semmit se kapott be csak általában osszenyalazta meg a kormevel kicsit meg is sértette a kezemet de azért hagytuk neki mert nagyon szerette. Kb 9 évesen vesztettünk el a cicát de addig ezt csinálta heti pár alkalommal.


Neki lehet jót tett volna a cucli, de nem tudtam hogy azt nem csak evés céljából adnak macskának.


A másik alkalommal még gyerek voltam, volt a szomszédban egy macska, aminek születtek kismacskai (2) de a macska pár nap múlva eltűnt és egy ideig nem ment haza. Mivel a a szomszédnak nem volt kapacitása a kismacskákat nevelni ezért mondta, hogy segítsünk neki. A szüleim is nagy állatbarátok voltak és ezért befogadtuk őket.

Nyári szünet volt és emlékszem mindenhová vittük a két macskat egy nagy dobozban.


Úgy etettuk őket, hogy egy nagy gyógyszertári fecskendőt vágott szét az apukám és arra húztak valami cumit és azzal kellett etetni a macskákat. Jaj nagyon cukik voltak, velünk voltak következő tavaszig aztán kivitték anyuék tanyára nagyszülőhöz.

2023. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!