Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet, hogy valaki nem...

Hogy lehet, hogy valaki nem szereti a macskákat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek valakivel, és nem szereti a macskákat, nem is érne hozzájuk.

Nekem mindig is volt macskám, imádom őket.

Nem tudom elképzelni, hogy valaki nem szereti a macskákat, de még csak meg sem simogatja őket.



2023. ápr. 23. 01:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Van egy ismerosom, aki konkretan fel toluk. Gondolom gyerekkent erhette valami trauma macskakkal kapcsolatosan, de o sem erne hozzajuk. Sot be se megy olyan helyre, ahol macska van.

En elvagyok veluk, van par aranyos, bujos macska, ha ugy van megsimogatom, de nekem nincs es nem is kellene. Szerencsere olyan kutyam van, aki tavol tartja a macskakat az udvartol, de amig nem volt, ide is pofatlanul bejottek ha nyitva hagytam az ajtot, belemaszott a friss festesbe, beleevett az asztalon a kajaba, nekem ez nem hianyzik, se az hogy a haz falat jelolgesse budos macskahuggyal, idehanyja a a szőrcsomokat, belefosson a a vetemenyesbe/ gyerek homokozojaba - mert ezekre mind volt pelda a csaladi hazunknal gyerekkent, es akkor sem volt macskank. A kinti, elvadult macskak undoritoak szerintem is. Nyilvan a "gazda" hibajabol, meg tuti nincsenek fereghajtva, szamos betegseget hordoznak, terjesztenek, vedett madarakat es hüllőket nyirnak ki... A kinti macskatartast egyszeruen be kellene tiltani, mert aki tudatosan nem akar macskat, az sem lehet toluk nyugodt.

2023. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Számtalan oka lehet annak,hogy valaki nem szereti a macskákat.Lehet alergiás rájuk,rossz emlékek miatt,betegségek miatt.
2023. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Én undorodok tőlük, ha hozzá kell nyúlnom valamihez amihez egy macska hozzáért akkor öklendezek. Olyan ismerőshöz inkább be se megyek ahol macska van.
2023. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Én is imádom őket. De sokan pl. csak a kutyát szeretik.
2023. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

Én pl a kutyáktól vagyok rosszul, a szagukat sem bírom, nekem kizáró ok lenne ismerkedednel


A macskákat imádom, de el tudom képzelni hogy valaki irántuk érzik ezt

Sokan gonosznak tartják őket, de nekem pont ez a személyiség tetszik bennük

2023. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!