Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák jobban szeretik a...

A macskák jobban szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés
3 éves ivartalan kandúrunk már a kezdetektől többet bújt a férjemhez, mint hozzám. Ha mindketten itthon vagyunk, akkor mindig az ő ölébe ugrik és vele alszik, hozzám csak akkor jön, ha férjem épp nincs itthon. Gyerekkoromban ugyanez volt, az akkori macskáink is inkább aput szerették.

2023. ápr. 4. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy rád jellemző-e, de a nők néha túlbabusgatják a macskákat, amit ők nem díjaznak. Tudod úgy "jaj de tündidbündi édibédi cicuka, egyelek meg" közben meg úgy dögönyözi meg fogdossa az állatot, ami neki nincs kedvére.
2023. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%

Nekünk 2 éves ivartalanított kandúrunk van. A miénk szerintem egyformán szeret minket, viszont a férjemet néha csakúgy negtámadja. Pontosabban játszik vele, szalad utána, ráugrik a vádlijára, stb. Velem ezt nem csinálja.

Ha jönnek hozzánk vendégek, a férfiakkal távolságtartóbb.

2023. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Macskája (és férfija) válogatja.
2023. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok és szeretnek nagyon a macskák. A saját is, meg másoké is :)
2023. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk a gyerek a favorit, pedig néha nyúzva van általa:-) Minket is szeret, de egyértelmű a sorrend. Valamilyen, általunk nem ismert szempontok szerint választanak egy kedvencet, ami nem feltétlenül függ össze azzal, ki eteti, gondozza, foglalkozik vele a legtöbbet.
2023. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet
2023. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Én két cicámat utcáról mentettem.

Úgy szoktam mesélni róluk, hogy mindenkit szeretnek. De engem meg imádnak :DDD

2023. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ki hogy hogy bánik a cicákkal. A szüleimnek van egy macskája és az anyámhoz jobban kötődik.
2023. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!