Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a keresztények szerint bűn...

Ha a keresztények szerint bűn a melegség, akkor miért szeretik a férfiakat a keresztények? Nem értem ezt az egészet.

Figyelt kérdés
Egy keresztény miért mondja az azonos nemű barátjának, hogy " szeretlek! "?, a melegség nem bűn? Tehát amikor egy keresztény mondja az, azonos neműnek, hogy "szeretlek"
2021. jún. 26. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A szeretet nem azonos a testi szerelemmel, pláne nem a férfi ánusz nyalogatással.
2021. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én sem értem miért szeretnek otthon. Biztos pedofilok...
2021. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma 00:25, fúj xd de akkor miért röhögték ki az egyik kommentben az ateisták, mert a hívő azt írta: "Szeretlek Krisztusban!"?
2021. jún. 26. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az agapé szeretet a hittestvérek között, nem egyenlő két azonos nemű ember szerelmi viszonyával.

Jézus is szerette a tanítványait, az életét adta mindenkiért.

Még sem gondolta senki, hogy azért szereti a tanítványait, mert vonzódik a saját neméhez....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érthető. Ment a zöldike.
2021. jún. 26. 00:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A szeretet az nem csak nemi vonzalmat jelent.

Jajj! :(

2021. júl. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kereszténység szerint nem bűn a melegség. Ezt meg honnan a francból szedted???
2021. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!