Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinálsz, ha rosszalkodik...

Mit csinálsz, ha rosszalkodik a cica?

Figyelt kérdés

És a "nem!"-re nem reagál.


Vizes spriccelő? Kavicsok egy üvegben? Síp?


2023. márc. 22. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Hangosabban rászólok.Ha semmi akkor kirakom az udvarra, hogy ott rosszalkodjon tovább :3
2023. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nálunk az sajnos nem opció

2023. márc. 22. 15:55
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

En rakialtottam es tapsoltam.

Ezt nem szerette.

Egyszer a vizes spriccelest is megprobaltam, de ugy megijedt, hogy utana nem jott elo 1 napig. Ugyhogy azt soha tobbet.

De amugy mennyi idos a cica? Nekunk kolyokkent volt az a problema foleg, hogy felmaszott az etkezoasztalra es errol akartam leszoktatni.


Na azt elertem par honap alatt, a jelenletemben nem maszik fel. Ha nem vagyok ott, biztos vagyok benne, hogy ott alszik 😂

2023. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

1. Próbálom elterelni a figyelmet (kozos jatek, simi)

2.Spriccelo. Bar az egyik cicam szereti a vizet, igy kulonosebben nem hatja meg.

3.Ha nagyon extrem rosszalkodas van-ami szerencsere ritka-, akkor 10 perc "bunti" a hordozóban.

2023. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

9 hónapos kis fenevad, energiabomba :D A legnagyobb probléma, hogy felmászik a főzőlapra.

(Kis hülye még a végén megégeti magát)


Illetve szekrények tetején ugrabugrál. Igyekeztünk cicabiztossá tenni, amit lehet, de pár törékenyebb dolgot nem igazán tudunk elrakni.


Igyekszem minél többet mozgatni, játszani vele, jövő hónapban kap hámot is, aztán majd felfedezhet kint dolgokat - de addig jó lenne, ha leszokna az illegális mászkálásokról :)

2023. márc. 22. 16:05
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

9 hónaposan fog is. Kölyökmacska. 2-3 éves korára nyugszik le alapból, ivartalanítással kicsit javítható még ez is.

A mienknek, amikor már tényleg az utolsó vázát is széttörte úgy be volt indulva, jól elporoltam mindig a seggét. Azóta elég egy NEM felkiáltás is, abbahagyja a hülyeséget.

2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Én is így jártam, hogy a két kicsim közül az egyik vízicica, így őt spriccelhettem napestig, még kívácsian oda is jött, és tartotta a pofiját, hogy MÉÉÉG!


Ezen nagyon jót nevettem, és a nevelés ott be is fuccsolt. Úgyhogy nála maradt a hangos, határozott rászólás a nevével együtt (Fáni, NEM!!) és a váratlan tapsolás a füle közelében.

2023. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Hát hatos, neked még plüsscicát se adnék. Szerencsétlen állat, nem való neked egy sem. Inkább ajándékozd el valóban állatszeretőknek, akik nem verik. Szégyellheted magad.
2023. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően hagytam mindent megtapasztalni neki. Ha fel akart menni a szekrény tetejére akkor felraktam. Utána már nem is érdekelte.

Ha valami számára veszélyeset akar csinálni akkor rászólok hogy "vigyázz!" azt érti hogy veszélyt jelent. És megfogom, elviszem onnan.

Sokat játszunk, egyedül nem rosszalkodik szerencsére.

2023. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Kilences, így kell cicát nevelni. Látszik, hogy szereted őt.
2023. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!