Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akar ki menni a cicám a...

Miért akar ki menni a cicám a házból ?

Figyelt kérdés

Icipici volt mikor rá találtam a házba a szeme se volt kinyilva haza hoztam és fél neveltek egéséges 6 hónapos cicus lett soha nem volt kint még De mostanában az ablakba ül és nyávog ha bukora ki nyitom az ablakot meg próbál kimászni de nem fér ki. Jó helye van itt miért akar ki menni


6 hónapos fiú cica


2023. márc. 21. 11:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#21 ahogy ki lépne a házbol a páaom nagy kutyáji meg támadnák a kezembe nem binném ki mert onnan is ki kapják marad bent majd meg szokja a kis drága
2023. márc. 21. 14:16
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
22: Akkor vidd el sétálni.
2023. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
22: Ez is meg lehetne oldani, leválasztani a kertet úgy, hogy legyen neki biztonságos része, ahova a kutyák nem tudnak bemenni.
2023. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Akkor vagy a kifutó a megoldás vagy megszokja. Egyébként attól hogy nézeget és indul kifelé nem biztos, hogy ki is akar menni. Az enyém sportot űz abból, hogy kiszökjön a lépcsőházba, mihelyt nyílik az ajtó, de az utcán pánikrohamot kap, ki sem lehet vinni.
2023. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az egyik macskámnak az a mániája, hogy kirohan az udvarra, keres egy jó poros gödröt és bele hempereg. Tovább nem megy, a szagok átadása a célja. Mondjuk ő eleinte kertben is nevelkedett.

A másik cicámon is látszik, hogy kimenne, de a külső lábtörlőnél tovább nem mer lépni.

A perzsa egyszer futott csak ki, egy rigó miatt. 😂

2023. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha ivaros akkor érzi a tavasz "ízét" és a nőstény cicákat.Én ivartalanítást javaslom.
2023. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%
Én eg azt javaslom 26-oska, hogy figyelmesen olvass és nem fogsz badarságojat írogatni!
2023. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!