Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etetitek a cicátokat?...

Hogy etetitek a cicátokat? (száraz-nedves)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 9 hónapos cicám, jelenleg Orijen tápot kap - mindig van kint a tálkájában, nem egy habzsoló típus, eszik belőle amikor megéhezik.


Nem rendszeresen, de néha kap valamilyen minőségi nedves eledelt. Ma pl. Real Nature Wilderness-t kapott a reggel.


A kérdésem az, hogy milyen rendszerességgel adtok nedveset a száraz mellé?


Az enyém amúgy elvan a táppal, nem "követeli" a nedveset, csak én szeretnék neki kedveskedni vele :)


Köszönöm!


2023. márc. 3. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszik mellé rendesen akkor nem kötelező, bár ha megeszi akkor nyugodtan lehet, arra mindenképp jó hogy növeld a folyadékbevitelét. Az enyém nem ivott a száraz mellé bármit csináltunk úgyhogy ő csak nedveset eszik meg rendes húst.
2023. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 cicám van, reggel kapnak 1 tasakosat(szóval fele-fele), vacsorára szintén. Száraz mindig kint van
2023. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint kettesnél.
2023. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éves brit rövidszőrű cica

a száraz mindig kint van (Josera) 1 tasakost vagy konzervet mi is így osztunk el, reggel és este kapja elfelezve. Ez legtöbbször applaws.

2023. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem iszik a száraz mellé akor kötelező adni neki.Ha meg kedveskedni akarsz neki akor bátran adhatsz nedves macska kaját vagy jutalom falatot is adhatsz.Én például nem szoknatam a macskáimnak adni nedves macska kaját csak jutalom falatot.Csak néha ha nem eszik a macskám akor adok neki, hogy legyen valami új kaja és utána adok szárazat.
2023. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Reggel kapnak egy tasakost elosztva kettőnek, este kis tejet adok, a folyadék miatt.

Nincs hasmenésük a tejtől, ellenben nagyon szeretik, vizezve adom, hogy igyanak.

2023. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel és délután kap (ez a vacsora, próbáltam neki kitolni estére, de olyan hisztit csap, ha 4-kor még nem evett, hogy ez lett a vacsora idő) Eddig nedveset kapott többet, mert a szárazat nem annyira szerette, de tudom, hogy jobb a fogainak, így épp próbálom átszoktatni. Most már eszi a szárazat is, de így is minden nap az egyik étkezés biztos nedves. Szárazat van, hogy a két főétkezés között is kap napközben. Jutifalit naponta pár szemet, ez a fésülésért jutalom, már nagyon okosan tudja, hogy ha látja a fésűt, az jutalmat jelent :)
2023. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Tényleg, a jutifalit elfelejtettem írni.

Munkából hazaérek, akkor kapnak kárpótlásul, hús stickset vagy töltött falatkát vagy szárított husit vagy ropogós falatkát.

2023. márc. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!