Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák szégyenlik az embert?

A macskák szégyenlik az embert?

Figyelt kérdés

30év alatt több macskám is volt, és az alábbi jelenséget több példánynál is megfigyeltem:

Jelenleg két testvér egyéves macskám van, kandúr és nőstény. Ha egyszerre vannak a szobában akkor mindkettő elvan magának a szoba két különböző pontján, soha nem bújnak egymáshoz, sem hozzám, de nem is ellenségesek. Mikor csak az egyik macska van bent, akkor az teljesen átszellemül, mindig a társaságom keresi, bújik, dorombol stb. Mindezt csak olyankor, ha nincs a közelben másik macska, olyankor introvertált mindkettő és egyik sem jön az ölembe.



2023. jan. 18. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én még nem tapasztaltam ilyet. Amelyik macska bújós, azt nem érdekli, hogy ki és mi van még ott, ha bújni akar, akkor jön és dörgölőzik, bújik.
2023. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egymástól érzik magukat feszélyezve. Ők inkább egyedüli cicaként szeretnének a gazdájukkal élni.
2023. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A cicákban van egy bizonyos féltékenység, de amit irtál az nem veszélyes. Az embereknél is van olyan, hogy másképp viselkedik ha egyedül van ismerőssel, vagy tesóval, attól is függ, hogy milyen a természete.Cicás videókban lehet látni, hogy állandóan nézegetnek körbe, akik kaptak kaját, saját tesója is kap egy taslit ha éppen féltékeny.
2023. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem is kettő van, a kandúr simán rám fekszik a másik jelenlétében is, ha olyanja van. A másik egyébként se szokott, csak este meg reggel az ágyban jön hízelegni, napközben le se szar :D Egymást ők se bírják annyira amúgy, de nem is bántják egymást, elvannak egy légtérben is, de összebújás nincs.
2023. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!