Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisálja le az ágyat a...

Miért pisálja le az ágyat a macskám?

Figyelt kérdés
Nem először fordul elő, pár hetente, van hogy csak néhány havonta, de megtörténik. Csakúgy random felugrik az ágyra és pisil. Az alom tiszta, stressz nem éri, máskor az alomba megy. Épp játék közben történik sokszor. Orvosnál voltunk, nem talált semmit, vér és vizeletminta, uh, semmi rendellenes. 2 éves ivartalan kandúr.
2023. jan. 12. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy dönt az az ő területe.
2023. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi valószínű nem leszek túl hasznos de az enyém ugyanez csak ő 1 éves. Ivartalan kandúr, 2 almot használ mert nem hajlandó belepisilni ha már kakilt bele, stressz nem éri, és 2-3 hetente random lepisili az ágyat. Orvosnál ugyanezeket a köröket lejátszottuk, de ők se tudtak jobbat a stressznél. Én is arra tippelek hogy jelöl, mivel nagyrészt a mi szagunk van az ágyban, bár nem értem akkor miért csak havi pár alkalommal csinálja ha utána rögtön ki van mosva mindig az egész. Szóval én sem értem, most pár napja rendeltem neki beaphar comfort sprayt, ez állítólag valami macskaferomon amit bárhová fújhatsz és elvileg a jelölést megszünteti, nem sok reményt fűzök hozzá de már nem tudom én sem mit csináljak...
2023. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!