Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinál a macskád, ha...

Mit csinál a macskád, ha visszanyávogsz neki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 18:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
#8 és #9 XDDDDDD
2022. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, nem nyávog vissza, nem reagál semmit rá. Talan rossz az akcentusom és nem érti 🤷
2022. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
90%

Én megtanítottam beszélni. Kiskorában sokat beszéltem hozzá. Így én nem nyávogok neki.

Ő sem nagyon nyávog. Helyette kurrog-berreg, néha nyávogással, vagy inkább nyávogásra emlékeztető hangkiadással. Szólok neki, jön és akkor pl.: "krrrr. brrrr." mint ha azt kérdezné, hogy mi van.

Amikor munkából jövök haza akkor is így üdvözöl, plusz össze-vissza hízeleg és nagyon halkan dorombol, de azt sem folyamatosan.

2022. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző, épp erről szeretnék írni, egyik ex-macskánk is ilyesmi viselkedésű volt. :) Házi-sziámi keveerék, nagyon okoss cicc volt, kurrogott-berregett, egészen különféle hangokat adott ki, értelmes szemecskéivel bármult rám, és reagált, ha beszéltem hozzá, vagy amikor nyávogtam neki. :) A testbeszéde is változatos volt, ahogy beszéltem hozzá. A farkincáját ilyenkor különféle módon tekergette-ingatta, kunkorította a drága. :) A testét is tekergette ilyenkor, mintha konkrét mondaivalója, válasza lett volna. Ha hívtam, odajött hozzám, leült és bámult a nagy szemeivel rám ás várta, mit akarok még közölni vele. :) Meg persze magától is adott jeleket, mikor mit szeretett volna. Sajnos már nem emlékszem, milyen mozdulata mit jelentett, rég volt.


Több macsunk is volt régen, a brit rövidszőrű is igencsak adta az értelem jelét. Bár vele nem lehetett olyan változatosan kommunikálni, mint a félsziámival egyébként. Viszont ha hívtam, vagy ha nyűvogtam neki, akkor hangos dorombbal buccolta a buksijával a homlokom. :D Mághozzá erőteljesen! Szinte tolt erővel engem! Meg hát, igen hangosan és mély frekvenCICÁN tudott dorombolni, mély berregéssel.

:X)

2022. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 FejetlenZombi válasza:
100%
néz rám, hogy,,ez hülye?"
2022. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Komplett idiótának néz.
2022. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
...és tárcsázza a logopédust...? ;)
2022. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem érti, hogy mit akarok neki "mondani" macska nyelven. Általában figyelemre se méltat. ( Amúgy nagyon gyenge vagyok macskából, és lehet akcentusom is van) Biztos valami zagyvaságot nyávogok, vagy valami olyat amit ő nem tud értelmezni. Ezért sem figyel rám.
2022. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

14 igen az én cicám is csinál ilyeneket. :) cirmos amúgy.

A másik fekete-fehér keverék, az buta. Hiába beszélek hozzá, nem érti :) Néha 5-6 perc múlva leesik neki hogy mit mondtam és akkor reagál rá.

De attól még aranyos.

2022. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Saját macskám nem volt. Mamáméknál volt egy. Ő olyan volt mintha sajátom lett volna. Nagy kópé volt. Ő akkor nyávogott tényleg mikor éhes volt. Ha utánoztuk kb az volt a reakció szolga ne húlyülj adj enni! :D
2022. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!