Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám sárgát, sárgás szÍnű...

Cicám sárgát, sárgás szÍnű "vizet" hány,mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nemrég értem haza a munkábol és láttam hogy ilyen sárga folt van a padlón,azthittem bepisilt,de nem mivel ilyen nyálkás dolog volt. nem eszik,de vizet azt iszik,és állandóan alszik vagy befekszik olyan helyre ahol nem zavarhatja senki. Nemrég antibiotikumot szedett,mivel volt neki láza, és volt egy pici fülgyulladása,azt hányhatja ki ?

2022. nov. 18. 13:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát olyan is-is,kint kaphatta el.. valaki valamit bedobhatott az udvarba..korbeneztem de nem talàltam semmit
2022. nov. 19. 12:20
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nagyon fontos! A macskák nem bírnak éhezni, beindul náluk a "zs8rmáj" nevű folyamat, ha éheznek, tehát mindenképp pumpálj bele valami kaját. Konzervet javaslok, vagy úgy, hogy nyalja le az ujjadról,vagy töröldbele a szájába, vagy töröld bele a szőrébe, le fogja nyalni. Ez a "beütötte a máját/epéjét" elég érdekes, csak próbálom elképzelni.
2022. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Zsírmáj, bocs
2022. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Elpusztult.
2022. nov. 19. 19:23
 25/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom szegényt. Legyen könnyebb a föld neki.

Javaslom csak benti macskát tarts legközelebb, ha szeretnél újra. Sajnos az a legbiztonságosabb nekik.

2022. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Most egy darabig nem lesz cicám..
2022. nov. 19. 19:46
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon sajnálom, kérdező.
2022. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!