Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám sárgát, sárgás szÍnű...

Cicám sárgát, sárgás szÍnű "vizet" hány,mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nemrég értem haza a munkábol és láttam hogy ilyen sárga folt van a padlón,azthittem bepisilt,de nem mivel ilyen nyálkás dolog volt. nem eszik,de vizet azt iszik,és állandóan alszik vagy befekszik olyan helyre ahol nem zavarhatja senki. Nemrég antibiotikumot szedett,mivel volt neki láza, és volt egy pici fülgyulladása,azt hányhatja ki ?

2022. nov. 18. 13:50
1 2 3
 11/27 NTBS ***** válasza:
100%
Azonnal orvoshoz fordulni.
2022. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Jobbulást a kis drágának! Majd írj, mi a helyzet.
2022. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Most jöttünk orvostól,megmutattam neki a hányást mivel lefenykepezte,azt mondja hogy megüthette a máját/epéjét,és idő kell hogy regenerálódjon 2-3 napba bele telik hogy.. vizet azt issza,próbáltunk levest belenyomni szájába ilyen injekciós flakonnal.. félek hogy nem fog kigyógyulni belőle.
2022. nov. 18. 16:51
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"félek hogy nem fog kigyógyulni belőle"

Azt mondta az orvos, hogy ennyire súlyos? Mert ha nem, akkor próbálj megnyugodni. Nehéz lesz ez a 2-3 nap, de remélhetőleg fogod látni, ahogy egyre jobban lesz. Visszavinni mikor kell?

(Az "injekciós flakon" neve fecskendő, ha esetleg venned kéne még belőle.)

2022. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát mondta hogy ha nem javul vigyük vissza,napot nem mondott.. de én attól még tartok ettől az egésztől, 4.5 hónapos még csak.. (igen,később eszembe juttot a neve mikor már elküldtem a választ,Szerbiai vagyok, nálunk "Spricc"nek hÍvják :D )
2022. nov. 18. 16:58
 16/27 anonim ***** válasza:
58%

De arra mit mondott, hogy nem eszik, kedvtelen?

Ennyivel elengedett, hogy ez normalis majd regeneralodik a maja? Ha nem eszik, hogy?

Na mindegy.

2022. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Arra azt mondta, hogy azért lehet mert megütötte a máját/epéjét,kell rá pár nap, ennyit mondott.. semmi többet
2022. nov. 18. 17:01
 18/27 anonim ***** válasza:

Jobbulást szegénynek, reméljük meggyógyul hamar! Ha már orvos látta, akkor az utasításait tartsátok be, de ha pár nap alatt semmi javulás vagy ha rosszabbodik a helyzet, akkor érdemes egy másik orvost felkeresni.

Főtt csirkemell (fűszer nélkül), sovány tehéntúró és rizs általában jó nekik ilyenkor. Vagy ha egyáltalán nem eszik, akkor sovány húsleves.

De egyébként sokáig bírja a macska evés nélkül, a víz a legfontosabb. Ha pár nap alatt nem jön vissza az étvágya, akkor megint doki.

2022. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Most reggel elvittem masik dokihoz. Azt momdta hogy 100%ba mergezes, ez nem utes,megmutattam a fotót a hányásárol. Kapott szentablettat meg egy csomó szurit
2022. nov. 19. 09:51
 20/27 anonim ***** válasza:
Mitől kaphatott mérgezést, nem tudni? Vagy kinti - benti macska? Ha csak benti, akkor az ijesztő, nekem szobacicám van, de így is féltem, hogy valami olyat talál megenni, ami mérgező (virág pl).
2022. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!