Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskának híg zöldes a...

Kismacskának híg zöldes a széklete, férgesség?

Figyelt kérdés
Az egyik kiscicánk(3-4 hónapos) az elmúlt napokban hígat székelt, mai napon pedig nagyon híg és zöldes-fehéres volt a széklete. A kedve sem volt az igazi és az étvágya is nagyon kicsi volt. Tegnap találtam a kakijában egy fehér, vékony szálacskát, ami feltehetőleg fonálféreg volt, ezért adtam neki egy negyed féreghajtót(a méretére kb. annyi kellhet neki). Holnap tervezem orvoshoz vinni, de ez a zöldes-fehéres széklet kicsit megijesztett, csak az lenne a kérdésem, hogy ez lehet a féreghajtó mellékhatása? A cica ezenkívül jól van, járkál fel-alá, dorombol ha simogatjuk és hozzánk bújik, inni iszik rendesen, nincs kiszáradva, csak az étvágytalansága aggaszt inkább, és ez a székelés.

2022. szept. 14. 19:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom, hogy ha valakinek hasonló problémája lenne.

A kiscicának vastagbélgyulladása lett, kapott gyógyszereket, szurikat és féreghajtót. Azóta már olyan, mintha kicserélték volna, gyorsan hatott neki a kúra :)

7000 forint volt össz-vissz az egész.

2022. szept. 20. 10:04
 12/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Melyik megye?
2022. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Heves, Eger.
2022. szept. 21. 17:24
 14/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Melyik rendelő?
2022. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Dr. Kecskés Tibor?
2022. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, ő volt.
2022. szept. 22. 12:17
 17/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Ő nagyon profi és korrekt áron van, sajnos amikor az enyém volt egy hónapja pont beteg, nyaralt, ezért került sokkal többe. A belvárosiba vittem, gyógyszert sem kapott otthonra, meg érték a lázát majd kapott csillapítót 11 ezerért... 😂
2022. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!