Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen kikészít a macskám....

Teljesen kikészít a macskám. Tiszta idegbeteg, nyugtalan, szétrúgja a szobát, hangos és szeszélyes lett. Azon kívül hogy gyűlöli a farkát kutya baja. Okozhatja ezt férgesség?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szétrúgja a szobát? :D
2022. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros? Mert akkor lehet, hogy kanos/tüzel.
2022. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős? Ivaros? Mi a neme? Jó lenne még pár infó
2022. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kergeti a farkat es idegbeteg, valoszinuleg FHS-szidromaja van, egyfajta hiperesztezia, amit okozhat epilepszia, gerincserules stb. Kulonfele epizodok jonnek ra a macskadra, ordit, futkarozik, kergeti a farkat, majd mintha mi se tortent volna megnyugszik? Miota csinalja ezt? Volt valami serulese a kozelmultban? Az en 11 eves cicam babakora ota kuzd ezzel, o mar viszonylag tunetmentes, eleg sokat tudok a temarol, nagyon szivesen meselek rola neked. Viszont a cicara ne haragudj, errol nem o tehet.
2022. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Udvarra járós benti macsek, tehát nincs kizárva hogy kint behúz valamit, bolha, kullancs, stb.

Bolha ellen kezeltem, változás nem történt. Másfél éves nőstény, még ivaros de nem sokáig. Úgy tűnik hogy még nem kínálja magát, inkább ellenkezőleg, még a szomszéd kandúr is elzavarta egy kis szagminta után.

2022. aug. 1. 23:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen olyan nincs, hogy még ne tüzelt volna. Ha mégis, az komoly betegséget jelezhet.
2022. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éppen tüzel, csak a gazdi nem ismeri a jelenséget. :)
2022. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4 Igen, az FHS szindrómára gondoltam én is mert korábban is rájött már ez a farkával és ugyanúgy múlt el. Nagyon szeszélyes volt, tisztára a frászt hozta rám a cicám viselkedése hogy beteg, mintha megveszett volna és demikévé lett hirtelen. Képzeld el hogy nem volt hajlandó csak az emeleten tartózkodni és fentről sírt és nyávogott hogy óriási baj van mert éhes, vigyek fel neki mert különben azonnal meghal mert ő bizony ezért nem jön le onnan soha hogy egyen:-) Nagyon szeretem őt, dehogy haragszom rá, inkább féltem nagyon.
2022. aug. 1. 23:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként, volt már olyan hogy tüzelt, ez teljesen más viselkedés, a rémület van rajta.
2022. aug. 1. 23:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Éppen s.o.s. most hoztak ismerősék féreghajtó tabit, adom neki azután holnapra kiderül mizujs, és irány doki. Egyébként kérdezném a férgesség termel az állatban valami toxikus anyagot?
2022. aug. 2. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!