Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeszélyes vagyok, mit tegyek...

Szeszélyes vagyok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Röviden nagyon egy szeszélyes ember vagyok, nem bízom magamban. Emiatt nem egy jó kapcsolatom ért véget. Ezek után persze én kezdeményezem a békülést, de ekkor már ismernek engem és a szeszélyeim, ezért esélyem sincs rendbehozni a dolgokat. :/
2021. dec. 28. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már az is jelentős lépés,hogy egyáltalán ezt felismerted.

Olyan ez ,mint a diéta.

Elhíztál, szeretnél lefogyni, tudod is mit kellene tenni...

Mégsem csinálod.

Az lenne a megoldás,hogy megkérsz valakit, hogyha kaját lát nálad, verje ki a kezedből?

Vagy az,hogy valaki helyetted mozogjon?

Néha kicsit gondolkodj magadban.

Elemezgesd magadat,hogy mikor mit csináltál szerinted rosszul,mit kellett volna másképp.

Aztán apró lépésenként próbálj meg fejlődni.

Elég hasznos dolog az is , ha valami fárasztó sportot űzöl.

Önuralomra nevel és néha fáradt leszel drámázni értelmetlen dolgokon.

2021. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változz meg ha meg akarsz változni, ha nem akkor ez lesz mindig. De neked kell akarni a változást te te vagy. Ha nem akarsz változni, akkor el kell fogadnod, hogy tudni fogják milyen vagy.
2021. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szeszélyes ember vagyok, nem bízom magamban"

Magadban nem bízol??? Egy kapcsolat éppen ellenkezőleg, amiatt szokott tönkremenni, mert nem bízol a MÁSIKBAN. Nade emiatt miért lesz veszekedés? Miért kell békülést kezdeményezni?

2021. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!