Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öreg macska nagyon le van...

Öreg macska nagyon le van soványodva, Ez normális?

Figyelt kérdés
15.5 éve scicánk, aki korábban nagyon kövér volt, igaz akkor anyukámnál lakásban élt és naphosszat evett és aludt, az elmúlt évben sokat fogyott. Nálunk kijár a körbekeritett udvarra , magasra mászni nem tud ezért gondoltam, életmód váltás. De most pár hete egyre fogy,ma már az összes csigolyáját érzem. Elviszem orvoshoz, csak kérdezem hogy ez normális, hogy öreg korukban ennyire lefogynak? Kedve jó, köszön, jön, bújik dorombol. Eszik, alutasakos cicatápot főleg. Foga szerintem nincs már sok. Sajnos azt nem tudom hogy mennyit pisil kakil mert közös alomtálcák vaNNAK.

2022. szept. 5. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Öregségi fogyás....
2022. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb vidd el állatorvoshoz..Ne várj vele napokat mert a mi macskánk is elkezdett fogyni de nem olyan vészesen nem vittük el mert nem gondoltuk volna hogy nagy a baj..De sajnos egyik reggel szörnyen nézett ki.Kivolt száradva,még dorombolt de már menni is alig tudott,véres volt a vizelete kapott infúziót jobban lett de már meggyógyítani nem lehetett..El kellett altatni..Vesebetegsége volt..Majdnem 14 évet velünk volt.
2022. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet férges is vagy bármilyen vírus amit a többi cicátol kapott el. Kapnak rendszeresen féreg ajtót?
2022. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!