Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől félhet a cicám mikor...

Mitől félhet a cicám mikor kiengedem az udvarra?

Figyelt kérdés
Ma reggel ki szeretett volna menni a macskám ezért kinyitottam az ajtót neki. Már kilépett az ajtón amikor farokbehúzva visszaszaladt a házba és folyamatosan egy helyre meredt az udvaron. Felvettem a kezembe hogy vele megnézzem mi van ott és amikor kiljebb értem még inkább megijedt ezért letettem és láttam hogy gyorsan visszaszalad az ajtóhoz. Körülnéztem de semmit nem láttam. A macska azóta az ágy alatt van (10-15) perce és nem akar kijönni. Ilyen történt már korábban de nem szokott gyakran előfordulni. Szerintetek mitől lehet?

2022. aug. 16. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, milyen környéken laksz, de nem lehet, hogy valamilyen vadállat szagát érezte? A Rózsadombon rendszeresen járnak vaddisznók, tehát ehhez nem kell putrisoron lakni.
2022. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Városban lakok pest mellett, nem jár erre sok vadállat max nyest a madaraink miatt, de már régen nem jár hozzánk egy se. A szomszédban van egy macska de ez általában nem szokott gond lenni
2022. aug. 16. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Macskabiztos a kert? Ha nem, minek engeded ki?
2022. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

idegen macska volt a kertben

másik lehetőség, hogy nincs hozzászokva a kültérhez. Sok új inger éri ilyenkor, amit nem tud feldolgozni (pl. szagok)


#3: macskabiztos kert vidéken? 😆

2022. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Láthatatlan predátort látott.
2022. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-mas: Kintre lett szoktatva az útra meg nem megy ki.

4-es a szomszéd macskája már 1 éve megvan és eddig nem félt tőle

5-ös attól félek én is :D

2022. aug. 16. 19:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!