Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi halapenzt adnatok...

Mennyi halapenzt adnatok szomszednak, aki 5 napig vigyaz a 2 macskatokra? Info lent.

Figyelt kérdés
Szoval felajanlotta, hogy barmikor vigyaz rajuk. Moat szükségem volt ra, es elvallalta. Nem beszéltünk arrol hogy mit ker cserebe. 5 naprol volt azi, naponta 2x ment at hozzam (az o lakasa felett lakom). Alomtakatitas, etetes, jatek. Kb 1-1,5 orat töltött nalam minden alkalommal. En azt mondtam neki, mivel hozza vannak szokva hogy 1 napot egy ejszakat egyedul legyenek, ezert neki is eleg 2 naponta atmenni, esetleg 1x egy nap. Az hogy ennyi idot töltött nalam az o dontese. Én 50 eurora gondoltam. Németországban elunk, es nyugdijas nenirol van szo. Vélemények?

#Macskaszitterkedes
2022. júl. 2. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre egy tizest gondoltam, de aztán olvastam, hogy Németország. Fogalmam sincs, hogy az ottani élethez, fizetésekhez, nyugdíjhoz képest ennek az 50 eurónak mekkora az értéke, de azt mondanám, hogy korrekt. Nagyon kedves egyébként a néni, becsüljétek meg nagyon a jó szomszédokra mindig szükség van☺️
2022. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
50 euro szuper.
2022. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem is lenne egy ilyen rendes szomszédom. A néni is biztos élvezte a cicázást 😊
2022. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Akkor ugy lesz. Igen aranyos egyébként.
2022. júl. 2. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tizest simán.
2022. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!