Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Orosz kék macska tartók....

Orosz kék macska tartók. Mesélnétek a macskátokról? Milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
szia,nekem egy orosz kék keverékem van. de nagyon okos és nagyon imádjuk. a butorokat nem karmolja,ha eszünk oda ül az asztal szélére és nem eszik bele az ételbe,a játékokat viszi a szájába, az idegeneket nagyon nem szereti, a családba is 2 embert tür el. igaz nem fajtatiszta de nagyon hálás kis élőlény nagyon beszédes💕mindent meg adunk neki❤ az igazat megvallva én nem bánom hogy nem fajtatiszta a színük teccik nagyon. benne azt imádom hogy egy duci jópofa családtag💕 6kg tömör gyönyör
2016. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sajnos nincs Orosz kék macska tenyésztő,így érdemesebb lenne egy külföldi fórumon érdeklődni a cicákról hátha ők tudnak érdemleges választ adni a kérdésedre.☺
2016. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
nekem van magyarországon élő orosz kék tenyésztő ismerősöm. gyönyörűek a cicái. irj ha erdekel.
2016. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A második jól írta nincs Magyarországon tenyészet. Én pont azon szoktam csodálkozni,hogy mennyi embernek "van" orosz kék macskája,vagy keverékje amikor nincs is itthon tenyésztő.😄 Ezek egyszerű házimacskák kék színben,akik valóban gyönyörűek de közük sincs a fajtához. Amit az utolsó ajánlgat az is biztos,hogy "fajtatiszta" orosz kék csak véletlenül nincs törzskönyve, vagy akkor "sokkal drágább" a macska de "lehet kérni" tipusú szaporítós átverés. A legjobb amikor arra hivatkoznak,hogy az oltási könyvében is az áll, meg az állatorvos is azt mondta..oltásiba tk nélkül be se lehetne írni a fajtát, ha meg belírták akkor hol a törzskönyv? A dokik meg nem a fajtákat ismerik hanem a macskát mint fajt. Ráadásul nem sok orvos lehet aki látott itthon egyáltalán igazi orosz kék macskát..
2016. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, aki tk nélkül "tenyészt", ő sima házi szürke cicákkal foglalkozik, csak orosz kékként menőbb eladni. Már van az országban bejegyzett tenyészet
2017. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ucanthandletheturth válasza:
100%
Szia, ha még aktuális a kérdésed: nagyon kedves, érzékeny, előkelő cicáról van szó. A gazdi hangulatát nagyon át tudja venni, én ha pl lebetegszem, odajön és dorombolva vigasztal, 'gyógyít'... Az én cicám mindezek mellett nagyon játékos és imád vadászni. Alapból amúgy csendes természet, de ha egyedül van, azt nem sokáig bírja. Kell vele foglalkozni sokat, különben magába fordul....
2018. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!