Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicatulajdonosok, hogy oldjáto...

Cicatulajdonosok, hogy oldjátok meg a cica ellátását, amikor elutaztok nyaralni? 10 napos, két hetes nyaralás pl.

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 22:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
A tesóm hozzánk költözik arra az időre. Ez a legjobb megoldás ugyanis a cica nincs kiszakítva a megszokott környezetéből.
2022. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Macsek marad a lakásban és szomszéd napi kétszer foglalkozik vele.

Egy üveg pálinkát adunk cserébe.

2022. márc. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%
Anyám jön át etetni-almozni napi egyszer. Az egy hét még sima ügy, nyáron egyszer szoktunk menni 10 napra nyaralni, olyankor már a végére érezhetően depisek a macskák, úgyhogy ennél hosszabb távollétet nem vállalunk be (bár tegyük hozzá, ha nem lennének a macskák se hiszem, hogy két heteket nyaralgatnánk :D)
2022. márc. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

Cicaszitter, vagy a barátokat kérjük meg, hogy etesse naponta.


De pl. sokan magukkal viszik, mintha a kutyusokkal tennék.

2022. márc. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Átjön hozzájuk aludni anyám
2022. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Eddig anyám jött vigyázni rájuk, de elköltöztünk messzire, így idén cicaszittert keresünk. Reggel, este fogom kérni, hogy jöjjön, legalább 1 órát.
2022. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem megyek nyaralni, nem vagyok a macskám ellensége, és üdülgetés nélkül sem pusztulok el. Ez ilyen kényszeres dologgá vált, a nyaralás.
2022. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
Kb.mint a kutya gazdik.Vagy nem mész,vagy viszed magaddal.Vagy vigyáz rá egy rokon,szomszéd,barát.Szerintem az összes variációt leírtam.
2022. márc. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10%
Én is rühellek nyaralni. Igazi kényelmetlenség. A cica ellátása ilyenkor ugyan megoldható, de én akkor sem szeretem másra bízni. És ez csak az egyik probléma a nyaralgatással. Utálok kimozdulni otthonról, idegen helyen aludni, kocsiban vagy repülőn ülni feleslegesen, szóval elutazni csak munka miatt vagyok hajlandó. Soha nem jutna eszembe a csóri macskát is kitenni ilyesminek. Marad ezért otthon. Igazából nagyon jól elvan. Napi 2x járnak hozzá etetni, szeretgetni, plusz van ilyen cicakamera is, amivel lehet kukkolni, hogy mit csinál éppen, ha egyedül van huzamosabb ideig a lakásban. Ez plusz biztonságérzetet ad.
2022. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyáékhoz visszük általában, ott már ismeri a járást, tudja hol az alom, eledel, mert kb másfél havonta szoktunk haza látogatni péntektől vasárnapig es olyankor jön velünk a cica is.

Egyszer volt, hogy három éjszakát voltunk oda és nem vittük el, hanem sógornőmék itthon minden nap raneztek, de én úgy kevésbé voltam nyugodt.


A cicapanzió nekem csak végső megoldás lenne, idegen a hely is meg az emberek is a cicanak, persze ha nem lenne más akkor maradna az.

2022. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!