Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet (közösségi oldalakon...

Hol lehet (közösségi oldalakon kívül) kiscicát hirdetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap a munkahelyemre betévedt egy 3 hónap körüli kiscica és nem akart elmenni. Senki nem tudta/akarta hazavinni és mivel vissza kellett volna tennem az utcára, így hazahoztam.


Nem tudom megtartani, mert nekem már van 2 macskám és 1 kutyám is, sem időm sem energiám sem helyem egy harmadik állatkára. Pláne úgy, hogy a 2 öreg nekimenne, így el kellett szeparálnom őket.


Elvittem dokihoz, egészséges, kapott oltást, féreghajtót, FIV, FeLV negatív.


Tipikus cirmos tucatmacska. Az, hogy mekkora egyéniség, nem látszik a fotókon, ezért nem kapkodnak érte. Jófogásra felraktam, de ott meg olyan fura emberek jelentkeztek érte, hogy inkább levettem.

A közösségi oldalakon nyilván szétszednének, mert hogy biztos saját szaporulat (2 ivartalan macska mellett), szóval ott elég rossz tapasztalatom van.


Bármilyen ötletet szívesen fogadnék.



2022. jan. 28. 21:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ma jön érte egy gazdi. :) bent fog lakni a lakásban, már kért időpontot a 2. oltásra is és mondta, hogy bármikor mehetek látogatni is. Mondtam neki, hogy elég ha néha küld egy képet, nem vagyok hatóság, hogy ellenőrizzem a macsekot. De azt mondta szívesen lát.


Utolsó! Nekem is volt egyszer rossz tapasztalatom, amikor 130-al az autópályán elsuhantam egy kutya mellett munkába menet és kiírtam amikor beértem a Facebookra, hogy hol és mit láttam. Rögtön nekemestek, hogy miért nem álltam meg és vittem el magammal. Nem tudom ki az, aki nyom egy satuféket hajnalban az autópályán és megpróbál felszedni egy kaunak látszó nagytestű kutyát, aztán szól a főnökének, hogy "bocs de ma kések vagy nem megyek be."


Ráadásul hova raktam volna a kétszemélyes kisméretű cégesautóba?

De ezeket nyilván nem kérdezte senki, csak simán dögöljek meg amiért otthagytam. :D

2022. jan. 30. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!