Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet (közösségi oldalakon...

Hol lehet (közösségi oldalakon kívül) kiscicát hirdetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap a munkahelyemre betévedt egy 3 hónap körüli kiscica és nem akart elmenni. Senki nem tudta/akarta hazavinni és mivel vissza kellett volna tennem az utcára, így hazahoztam.


Nem tudom megtartani, mert nekem már van 2 macskám és 1 kutyám is, sem időm sem energiám sem helyem egy harmadik állatkára. Pláne úgy, hogy a 2 öreg nekimenne, így el kellett szeparálnom őket.


Elvittem dokihoz, egészséges, kapott oltást, féreghajtót, FIV, FeLV negatív.


Tipikus cirmos tucatmacska. Az, hogy mekkora egyéniség, nem látszik a fotókon, ezért nem kapkodnak érte. Jófogásra felraktam, de ott meg olyan fura emberek jelentkeztek érte, hogy inkább levettem.

A közösségi oldalakon nyilván szétszednének, mert hogy biztos saját szaporulat (2 ivartalan macska mellett), szóval ott elég rossz tapasztalatom van.


Bármilyen ötletet szívesen fogadnék.



2022. jan. 28. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Startaprón és kiscicaponthu lehet hirdetni.
2022. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, erről a kiscica.hu-ról nem is tudtam.
2022. jan. 28. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)
2022. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mutass egy képet róla itt is :)
2022. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki pl "gyűjti" az utcáról összeszedett cirmos cicákat hiszen sokaknak nem teszik. Van neki 3.
2022. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Én Facebookra teszem fel folyton a macskáimat mindig elviszik mondjuk nekem nem ilyen egyszerű macskáim vannak.
2022. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden hírdető oldalon érdemes próbálkozni.

[link]

2022. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Simán felteheted a sztorival együtt a fb-ra, leírva hogyan találtad. Senki nem szed szét :) Végülis orvoshoz is vitted, teszteltetted, tök rendes tőled.


Macska örökbefogadás c. csoport. De helyi csoportokba is érdemes osztani. És ajánlom beleírni, hogy szerződéssel adod. Ha már ráköltesz egy valag pénzt, energiát, akkor a minimum, hogy tudj róla később is. Ezzel kiszűrheted a komolytalan embereket.

2022. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem hirdetek talált cicát fogyatékos közösségi oldalon. Tele van degenerálttal az összes macskás csoport. Kizárólag hirdetőújságban vagy helyi rádióban mondatom be a hirdetést.
2022. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
" Senki nem szed szét :) " Nem, csak nekiáll a sötét okoskodó barom arról pofázni, hogy meg kell tartania, meg hasonló felesleges ostobaságok. Macskához nem értő emberek osztják az észt ilyen helyeken. Odáig is elmegy némelyik pofátlanságban és képmutatásban, hogy arra akar másokat rábeszélni, hogy szoktassa össze a saját macskáival, kisgyerekkel, vagy kutyával. Vagy hogy vigye magával külföldre repülőn. Az ilyen egy cserepesvirágra sem tud gondot viselni, nemhogy egy macskára, mert nem ért hozzá, emellett képmutató és agresszív is. Felesleges ilyenekkel köröket futni.
2022. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!