Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a macskám ''csak...

DavidGedosai kérdése:

Miért harap a macskám ''csak úgy''?

Figyelt kérdés
Még fiatal, a testbeszédéről nem látszik aggresszívnak, elég hiperaktív, játékos, ahogy meglát, odajön hozzám nyávogva és mindenhova jön utánam, még akkor is, amikor jól lakott. Simogatom, dorombol, dörgölia fejét a kezembe, de ahogy a szájához megy a kezem harap, nem erősen, mintha érezne rajta valamit, ha a kezébe hagyom akkor elkezdi kicsit rágni is, kipróbáltam, hogy megmosom a kezem, hogy még véletlen se érezzen rajta ennivalót, így is. Érdekes, hogy csak az ujjamat rágja, a lábamat nem, ha kesztyűbe simogatom úgy nem harap.

2021. dec. 28. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Játszik, szeret, biztonságban érzi magát veled.
2021. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen komolyan írtam. ,,Love bites,,-nak is hívják. (1)
2021. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ezzel jelzi, hogy szeret és biztonságban érzi magát melletted. Ez jó jel, nyugi.
2021. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 2-es, komolyan vettem.,
2021. dec. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!