Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnét lehet tudni, hogy...

Honnét lehet tudni, hogy melyik utcai macska kóbor?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Jobb esetben van a cicán valami biléta, ez kiinduló pontnak nem rossz.
2021. nov. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Amelyik kint van.Ha valaki kiengedi a macskáját és hagyja kóborolni,akkor nem tart macskát,csak bejár enni hozzá egy kóbor állat.Chip sincs bennük,ha találsz egy macskát nyugodt szívvel haza viheted.Úgyis szereznek másikat maguknak,ha egy percig is érdekelne valakit hogy mi van a macskával aggódnának azon,hogy elüti autó,össze verekszik másik macskával,mérget szed össze,kutya szét tépi akkor nem engednék szabadon szerencsétleneket elpusztulni.
2021. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
2! Neked agyadra ment az állatvédelem. Menj orvoshoz!
2021. nov. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

#3:

Mi van, fáj az igazság? Biztos egy tipikus vidéki paraszt vagy te is, akinek halvány fingja nincs a felelős állattartásról. Nyomogasd csak a piros x-edet, barom.

2021. nov. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csipkedd meg a fenekét majd súgd a fülébe: kóbor macska vagy? Ha azzal felel hogy Igen az vagyok akkor igen…. Ha azt mondja hogy shhshshggsgfag akkor nem
2021. nov. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Kettes válaszoló, én falusi paraszt vagyok, mégis bent tartom a macskát, almot veszek neki, állatorvoshoz viszem, ha ki is viszem kicsit az udvarra, mindig figyelem, hová megy, stb.... Ne vetítsd ki a frusztráltságod minden vidékire. Habár egyet értettem veled.

A kérdezőnek meg, a kóbor macskák általában nagyon soványak, betegesnek néznek ki, kócos a szőrük, stb....

2021. nov. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy jól kinéző, jól táplált macska nem kóbor.


Belinkelem ide az Állatbarát Alapítvány kapcsolódó írását. Lényege: nem kell a gazdis macskákat összeszedni!!


[link]

2021. nov. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Amelyik kint van, az kóbor.

Ne magyarázza be nekem senki hogy nem kóbor macska az amelyik a kertemben tanyázik, szarik fosik 0-24. Ha itt van szinte egész nap a tetűje, akkor mikor van "otthon"?

2021. nov. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük tisztába a fogalmakat!


Jogilag minden közterületen lévő állat kóborállatnak számít. Az, hogy gazdátlan-e vagy sem, más kérdés.

2021. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!