Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől bolondul be egy macska?...

Mitől bolondul be egy macska? Ezek miatt lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel kicsit bebolondult a macskám, nekem ugrott, meg olyan erőből harapott, hogy az már biztos nem játék volt, meg olyan furán is nézett rám.

Az lehet, hogy előtte fújtam be magam parfümmel és esetleg túl erős volt neki, és nem bírta a szagát? A másik, hogy a zsebemben volt a telefonom, amiről ment a rádió, és esetleg nem értette, hogy mi az a hang, ami jön "utánam"? Másra nem tudok gondolni. Egyébként épp guggoltam le, hogy az ölembe kucorodjon, mert ott szokott ülni, meg hesszelni, épp ültem le, amikor nekem jött.



2021. nov. 2. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány cica? Mennyi idős? Ivartalanított?
2021. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A miénk akkor szokott hasonlóan viselkedni, amikor megsértődik. Tehát ha beviszem valahonnan vagy nem engedem, hogy megegyen valamit. Hihetetlenül sértődékeny. De csak ha oka van. Nem tudom elképzelni, hogy a te macskád miért csinálhatta ezt. Olyan már velem is volt, hogy tusfürdőt kellett váltanom, mert folyton megharapta a lábam, amikor kijöttem a fürdőből. Esetleg még akkor szokott egy figyelmeztető gyors harapást csinálni, amikor enne vagy amikor játszana.
2021. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 éves ivartalanított kandúr. Reggeli után voltunk már, bár kevesebbet kapott a szokásosnál, mert kezd hízni, és csökkenteni akarom az adagját. De nem hiszem, hogy közvetlenül reggeli után éhes lenne. Bár náluk sose tudni :D
2021. nov. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!