Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adtatok már ilyet a macsknának?

Adtatok már ilyet a macsknának?

Figyelt kérdés

Elolvastam, hogy mire való. Próbálta esetleg valaki? Illetve a macskamentáról milyen tapasztalatok vannak?

[link]


2021. okt. 28. 14:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tudja kicsit koptatni a fogát is?
2021. okt. 28. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz eledellel elég jól kopik a foga. (a macska nem nyúl) 1000 Ft pici faágakra? Én ebben inkább látom a potenciális veszélyforrást, szerintem semmi szükség erre. Én nem adnám semmi szín alatt.
2021. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én erről még nem hallottam, de rágcsálós macskának lehet, jó. A miénk pl másfél éves és még mindig rágja a dobozok sarkát, bútorokét, telefontöltőt is akarja, keményebb játékait is megcsócsálja.

A macskamentát imádja, korábban sohasem kapott, de amint megszagolta, azonnal kapkodni kezdett a zacskó után, teljesen odavan, ha megérzi az illatát.

2021. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mieinknek van ilyen, játszanak vele, pofozgatják, rágcsálják. Én meg takarítok.

A macskának nem kell koptatni a fogait, nem rágcsáló, fogtisztításra sem alkalmas. De ha vevők rá, akkor jó lehet, a mi cicáink a baldrián/silvervine töltetű játékokat pl jobban csípik, mint a macskamentát, azért kapták ezt is.

2021. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!