Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám, aki a lelki...

Meghalt a cicám, aki a lelki társam volt, 1,5 évesen. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Miben halt meg?
2021. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom kint tartotta
2021. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Adj magadnak egy kis időt kérdező, aztán szerezz me egy menhelyről egy árva cicát. Hidd el ő is szeretni fog, és hálás lesz neked. Biztos vagyok benne, hogy te is fogod őt szeretni.
2021. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

Igen kérdező, nyugodj le. Gondolj a szép vele töltött pillanatokra.

Ne úgy fogd fel, hogy elment nincs többé hanem volt és azok az emlékek mindig megmaradnak veled. biztos vagyok benne hogy felelős cica gazdi voltál látszik hogy megvisel. Ha gondolod szerezz be egy plüss cicát akivel alhatsz esténként hogy mégse legyél egyedül.

2021. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Öreg nem lehetett, azt írta fent, hogy 1,5 éves volt.
2021. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
12.jó nem számít igazán látszik hogy jó gazdi volt ha ennyire megviselte..ne ezzel foglalkozzunk hanem a kérdezőn segítsünk :)
2021. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
13! Nem én foglalkoztam vele, csak megakadt a szemem azon, hogy írták, hogy lehet öreg volt. :)
2021. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
14.lehet elnézték az 1,5 et 15nek :D..
2021. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Lelki társ? Keress emberi kapcsolatokat, és a következő cicádra jobban vigyázz, úgy.
2021. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem értelek, 9-es. Egy háziállat miért ne lehetne az ember lelki társa? Mi köze ennek az emberi kapcsolatoknak? És mi van, ha nem az ő hibájából halt meg? A macska nem olyan, mint a kutya, neki a kerítés nem kerítés. Kimegy, elütik, vagy akármi...


Kedves kérdező, teljes mértékben megértelek. Én is veszítettem már el cicát, teljesen hozzám nőtt lelkileg. Az első 1 volt a legrosszabb, elviselhetetlen volt a hiánya. De még 1 hónappal később is gyászos volt a hangulatom. Ami nekem segített, az egy új cica volt. Természetesen nem pótolta a halott cicám hiányát, de segített elterelni róla a figyelmet. Amit mindenképp tegyél meg: pakolj el mindent szem elől, ami a cicára emlékeztet téged, játékait, edényét stb. Úgy talán nem jut annyiszor az eszedbe.

2021. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!