Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 5gazdátlan cica,akit...

Van 5gazdátlan cica,akit etetek Baján.Nincs hova elvitessem õket,környékbeli menhelyek mind telve vannak.Albérletbe nem vihetem õket.Hirdetem õket,senkit nem érdekli.Van ötletetek,hova vitethetném õket jó helyre?

Figyelt kérdés
Egy telephelyen vannak,ahol nincs fedelük,alig etetik õket.Meleg hely kellene télen neki,és ahol etetnék.A cicák szépek,elevenek,egészségesek.1,5évesek-6hónaposak vegyesen.Ha valakit érdekel,vagy bármi ötlete van,javaslata,idevárok választ,vagy üzenetet.Ha használható,akkor több elérhetõsěget adok.

2021. okt. 9. 14:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ki bömböl?
2021. okt. 9. 23:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek írtam
2021. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%

Folytatja, ő a kérdés kiírója, betűtípusból is rá lejhet jönni.



gasparvirag

Re: macska

ma 12:43

Tiltás

Az üzenet szövege:


* * Nem Ausztráliában vagyunk.Ostoba fajankóEngem nem érdekel,minvan Ausztráliában.Magyarországon vagyunk.

2021. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!