Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táppal etetsz? Rossz...

Milyen táppal etetsz? Rossz gazdi vagyok, ha nem veszem meg a 2-3ezreset csak a közepeset?

Figyelt kérdés

Eddig azt vettem, Carnilove, Real Nature Wilderness, Brit Care, Purizon, Applaws. De mindig csak fintorogva eszegették. A szomszédom közepeset vesz, Smilla, One, FitActive, Cat Chow, Brit Premium. És adott nekünk kóstolókat és azt meg nagyon ették. Arra gondoltam, biztos, mert új nekik, de én is vettem és 3 fajtát vetésforgóban esznek már fél éve és imádják.

Miért van ez? Hagyjam rájuk? Rossz gazdi vagyok, ha nem a legjobbat kapják? Én a legjobbat szeretném nekik, utcán találtam őket és mindent szeretnék nekik megadni.


2021. aug. 22. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez jobban ízlik nekik, nem gondolnám, hogy probléma, ezért mégse Whiskas meg ilyesmi. Az én macskám N&D-t eszik, azt olyan 3500 ft/kg áron veszem, de hát csak ezt hajlandó megenni.
2021. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Az N&D-t egyébként nem tudom, hogy hogy gyártják, de érdekelne…

Az én macskám tényleg mindent kihány, csak ezt nem.

Pedig állatorvos is írt már fel neki gyógytápot. Azzal mondjuk nem napi 2* hányt, hanem csak heti 2*…

De az N&D meg valamilyen módon teljesen megszüntette ezt a problémát.


#11. Te hol veszed ilyen olcsón és melyik fajtát ha megkérdezhetem?

Sajnos a gabonás N&D tápok nekünk ugyanúgy nem váltak be, csak ez az egy:

[link]


De ez meg mint írtam 7 ezer/kg.


Ha lenne valahol nagyobb kiszerelésben az jó lenne…


Ezért kérdezem, hogy Te hol veszed…

Köszi ha válaszolsz!

2021. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

11 vagyok, sajnos nem hiszem, hogy segíthetek, nem Magyarországon élek, csupán egyszerűbb forintban írni az árát, mint euróban. ĺgy kb. 50€-ért veszem az 5 kg-os csomagolást. Mi is gabonamenteset veszünk, gránátalma és csirke ízűt, ezt: [link]


Viszont ha az 5 kg csomagolást nézem, alacsonyabb árat ír ki, ez a konkrét fajta 4200 ft/kg, ami azért kevesebb, mint a 7000. Az 5kg kiszerelés így kb. 20 000 Ft = kb. 55 €. Tehát szerintem fajtától, kiszereléstől is függ, amit te linkeltél, pl. nincs is feltüntetve 5 kg kiszerelésben.

2021. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

Ja igen, hát ez a problémám sajnos hogy csak ekkorában adják.

A 300 grammmos meg, Ft 8.300/kg lenne.


Általában a legtöbb tápnál minél nagyobb kiszerelés veszel, annál olcsóbb.

Az Orijennél pl. a csirkésből lehet venni a hivatalos oldalon 4*5.4 kilót és úgy a kilónkénti ára már csak a töredéke mint kisebb kiszerelésnél…

Jó lenne ha lenne az N&D-nél is ilyen…


Egyszer láttam egy viszonteladónál 15 kilós zsákot, a bárányos áfonyásból és úgy meg márcsak 2500 volt kilónként, de ekkora kiszerelést sosem láttam a hivatalos oldalon, szóval érdekes.


Azért köszi, hogy válaszoltál.

2021. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#12

[link]

2021. aug. 23. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!