Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet egeret venni a macskáknak?

Lehet egeret venni a macskáknak?

Figyelt kérdés
A kiscicák most lesznek jövő héten 8 hetesek. A szöcskéket imádják el is kapjak őket néha. Arra gondoltam lehetne nekik venni fehér egeret amiket kígyókajának szoktak tenyészteni. Legalább egyszer találkozzanak ilyen lénnyel ha már lakásba lesznek ajándékozva.

2021. jún. 16. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

A miénknek átfutott az egér a hátán, miközben aludt és le se szarta. Egy másik macska, akit ismerek meg konkrétan fél tőlük. 😂

Nem veszít semmit az égvilágon, ha nem fog egeret. Eleve nem is akarja mindegyik elkapni, másrészt még lakásban is előfordulhatnak, akkor meg majd reagálnak rá, ahogy akarnak. Harmadszorra meg ha az egér meglóg és garázdálkodik, a macskákat meg nem érdekli, akkor majd nem győzitek elkapni ti.

2021. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%

Kedves #10!

Hol látod te, hogy én ezzel egyetértek? Pont azt írtam, hogy szerintem ne. Csak nem pont ugyanazzal indokoltam, mint te. Ez miért is baj neked?

Ráadásul innen távolról hogyan tiltsam meg neki, senkije nem vagyok, csak véleményt, tanácsot írhatok.

Jó mások véleményébe belekötni a kérdés egyszerű megválaszolása helyett?

2021. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kígyónak nem lehet, hogy csak azért tartod nem öncélúnak, mert az megszokott, sokat hallod? A vadonban minden állat élő dolgokat eszik. Az igényt például az mutatja, hogy a jóllakott macskák is játszanak állatokkal. Miért játszik vele? Hogy cukrosodjon a vére az állatnak, ezáltal a hús finomabb lesz. Természetes ösztön, minden játszásban ott van, a labdázásban is. Ha szerinted nem ugyanaz, akkor szerintem meg ez van. Tartsuk tiszteletben egymás véleményét.
2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A cicák kintiek szóval nem hiszem, hogy az egér eljutna a házig. Egyszer volt egerünk egy hónapig, amikor kiszurta a régi macskánk onnantól folyton leste. Egyszer nem zártam be az ablakot és ott volt vége az egérnek. Szerintem meg várok egy hetet. Aztán meglátjuk.
2021. jún. 16. 19:40
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A vadászgörény meg a foxi is élő patkányon gyakorol. Valahogy meg kell tanulni.
2021. jún. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármi hasznuk származna belőle főleg ha benti cicák lesznek,de ahogy akarod.Eleség állat
2021. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
Igen, csak egy benti macskának az életben nem lesz szüksége valószínűleg gyakorlásra. Egyébként is a lehető legrosszabb ötlet kintinek szoktatni, egerésztetni, aztán bentinek elajándékozni. Az ilyen macskák azok, akik sokszor képtelenek megszokni a lakást, hiszen addig kimehettek, most meg bezárják őket. Bentinek szánt macskát ne szoktassanak kinti léthez.
2021. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem,inkább ezek azok amik mellé nem tudsz venni semmilyen más kisállatot mert megöli.


Van aki tart egyszerre macskát és (például) hörcsögöt gond nélkül.Ha ilyennek adsz előre vadászni tanított kiscicát az nem jó..

2021. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ma megoldódott a dolog. Az egyik nagymacskank hazahozott egy kisegeret. Odaadta az anyának az meg vitte a kicsiknek. Elintézik ők. Hihetetlen hogy még mindig találnak egeret.
2021. jún. 17. 11:44
 20/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha kintiek, akkor miről beszélünk? Hogyne találnának egeret? Ez városban sem hihetetlen, ugyanis, ahol kaja van egér is.
2021. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!