Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet egeret venni a macskáknak?

Lehet egeret venni a macskáknak?

Figyelt kérdés
A kiscicák most lesznek jövő héten 8 hetesek. A szöcskéket imádják el is kapjak őket néha. Arra gondoltam lehetne nekik venni fehér egeret amiket kígyókajának szoktak tenyészteni. Legalább egyszer találkozzanak ilyen lénnyel ha már lakásba lesznek ajándékozva.

2021. jún. 16. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Igen jó ötlet
Inkább ne
Tőlem azt csinálsz, amit akarsz
43 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
#tirpákgondolatok #egytirpáknaplója #amakkaegerécik
2021. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen, lehet.

Miért ne lehetne?

Szeretni fogják!

2021. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne ha magának fogná? Az már ciki?
2021. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Es ha az eger ugyesebb, a macskak nem kapjak el, akkor mi lesz? :D


Meg egyebkent se ertem, hogy miert lenne kotelezo egerrel talalkozniuk, azt meg plane nem, hogy honnan veszed, erre soha nem is lesz alkalmuk. Az en macskam is benti, de egyszer beszokott egy eger, 10 perc alatt elkapta, pedig addig nem talalkozott vele. Nem ezen mulik, ez vadaszoszton, nem kell “edzeni”. Valamelyik macskaban erosebb, valamelyikben gyengebb.

2021. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség szerintem, nem minden lakásban van egér, és macskája válogatja, hogy reagál. Jó példa lakótársam macskája, szobamacska volt a tizediken, a srác állítása szerint sosem volt egér náluk (már a macska előtt sem), de az albiba bejött egy valahonnan, és macska jobban parázott, mint mi.
2021. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez a felesleges és öncélú állatkínzás iskolapéldája lenne.
2021. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen, megprobalhatod,arra vigyazz,hogy az eger ne szokjon meg ha a lakasba probalod ki.
2021. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazi BARF. 🤣🤣🤣
2021. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem nagyobb állatkínzás, mint kígyónak adni az egeret.

Mondjuk én nem tenném. Mi kertesben lakunk, két ivartalan lány cicával. Nem neveltük semmire a cicákat, eldönthetik kint vagy bent jobb nekik. Az idősebbik igazi vadász, mindig kint akar lenni. A létezhető összes kerti állatot levadássza, patkányt is fogott már. A fiatalabb meg igazi szobacica, akkor jön ki mikor mi, max gyíkokat és bogarakat pofozgat. Érdekesek.

Csak azért ne vegyél egeret szerintem, hogy lássanak életükben, mert nagyon nem így működik. Ha meg az egér okosabb, akkor kárt tehet a lakásban. Ha meg csak egy magasfalú dobozba összeeresztetted mondjuk őket, az nem a természetes vadászat.

Viszont ez a te lakásod, pénzed, macskád, szóval ez csak egy tanács, te döntesz.

2021. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
#9: ahogy írtam: felesleges és öncélú. A kígyónak azért adjuk oda az egeret, hogy megegye, a macskáknak meg azért adná a kérdező, hogy szórakozzanak vele. Nem ugyanaz a kettő szerintem.
2021. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!